Гаечный ключ Toptul AAAS2727


Есть в наличии (1-2 дня)
318 грн.
Наличные:
318 грн
Безнал:
382 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TOPTUL AAAS2727 - Ключ накидной односторонний угол 45° 27 мм

Накидной ударный односторонний ключ Toptul AAAS2727 является инструментом для монтажа/демонтажа резьбовых соединений, имеющих внешний профиль. Данный ключ предназначен для ремонта и обслуживания грузовой, строительной, дорожной, сельскохозяйственной и другой тяжелой техники, а также работы с промышленным оборудованием.
Ударная конструкция ключа рассчитана на интенсивную
Читать полностью
Технічні параметри:

TOPTUL AAAS2727 - Ключ накидний односторонній кут 45° 27 мм

Накидний ударний односторонній ключ Toptul AAAS2727 є інструментом для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль. Даний ключ призначений для ремонту і обслуговування вантажної, будівельної, дорожньої, сільськогосподарської та іншої важкої техніки, а також роботи з промисловим обладнанням.
Ударна конструкція ключа розрахована на інтенсивну експлуатацію в умовах високих навантажень. Конструкція ключа складається з стрижня, на одному кінці якого розташована накидна головка з 12-ти гранним профілем, який є універсальним для роботи з 6-ти і 12-ти гранями кріпильними елементами. Кільцеподібна головка має високу жорсткість і забезпечує велику площу контакту з нарізним сполученням, завдяки чому ключ здатний передавати значні зусилля на кріплення.
Подовжена форма стрижня виконує функцію важеля. Якщо важеля недостатньо, його можна збільшити, надівши довгу трубу на рукоятку. Для зриву сильно затягнутих або заржавілих болтів можна застосовувати удари молотком або кувалдою по рукояті ключа.
Головка розташована під кутом 45 градусів до рукоятки, що дозволяє зручно працювати з кріпленнями в поглибленнях або коли в безпосередній близькості розташована деталь.
Ключ виготовлений з хром-молібденової легованої сталі. Яка відрізняється високою міцністю, стійкістю до зусиллю на скручування і деформації. Фосфатна чорне покриття захищає від корозії.
Характеристики:
- довжина ключа - 394 мм
- ширина накидною головки - 47,2 мм

Категория
Ключ
Тип ключа
накидной
Особенность исполнения
односторонний, ударный
Размер
27
Профиль накидных и разрезных
12 граней
Бренд
Toptul

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели