Трансмиссионное масло ЛУКОЙЛ ТМ-5 SAE 80W/90 API GL-5 1л


Нет в наличии
93 грн.
Наличные:
93 грн
Безнал:
116 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ЛУКОЙЛ ТМ-5 SAE 80W/90 API GL-5 1л- Трансмиссионное масло

Объем: 1 л
Классы вязкости по SAE: 80W-90

ЛУКОЙЛ ТРАНСМИССИОННЫЕ ТМ-5 – серия масел, разработанная для механических трансмиссий с любыми типами зубчатых передач, включая гипоидные (ведущие мосты, раздаточные коробки, редукторы рулевого управления и т.д.), легковых и грузовых автомобилей и другой мобильной техники, где требуются масла уровня API GL-5 (ТМ-5). Серия масел
Читать полностью
Технічні параметри:

ЛУКОЙЛ ТМ-5 SAE 80W / 90 API GL-5 1л- Трансмісійне масло

Об'єм: 1 л
Класи в'язкості по SAE: 80W-90

ЛУКОЙЛ ТРАНСМІСІЙНІ ТМ-5 - серія масел, розроблена для механічних трансмісій з будь-якими типами зубчастих передач, включаючи гіпоїдні (ведучі мости, роздаткові коробки, редуктори рульового управління і т.д.), легкових і вантажних автомобілів і іншої автомобільної техніки, де потрібні масла рівня API GL-5 (ТМ-5). Серія масел випускається в класах в'язкості SAE 90, 75W-90, 80W-90, 85W-90 і 80W-140.

Масла ЛУКОЙЛ ТРАНСМІСІЙНІ ТМ-5 виробляються на основі високоочищених мінеральних і сучасних синтетичних базових масел-компонентів з використанням високоефективного пакету присадок зарубіжного виробництва.

Масла ЛУКОЙЛ ТРАНСМІСІЙНЕ ТМ-5 володіють високими протизадирними і протизносними властивостями, забезпечують тривалу і надійну експлуатацію вузлів трансмісій в умовах високих навантажень в широкому інтервалі температур.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ
ЛУКОЙЛ ТРАНСМІСІЙНІ ТМ-5 рекомендуються для автомобільних механічних коробок передач, роздавальних коробок, гіпоїдних диференціалів і маслонаповнених рульових механізмів.

ПЕРЕВАГИ
забезпечують стабільну роботу трансмісії при негативних температурах, що сприяє економії палива;
забезпечують хороші протизадирні, антиокислювальні та антикорозійні властивості при тривалій експлуатації в умовах високих навантажень і температур;
мають тривалий термін служби;
забезпечують працездатність в широких діапазонах температур.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ЛУКОЙЛ» в категории «Трансмиссионное масло»
Показать все модели