Трансмиссионное масло ЛУКОЙЛ ТМ-5 SAE 75W/90 API GL-5 4л


Нет в наличии
492 грн.
Наличные:
492 грн
Безнал:
590 грн
Кредит ПУМБ:
515 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

ЛУКОЙЛ ТМ-5 SAE 75W/90 API GL-5 4л - Трансмиссионное масло

Объем: 4 л
Класс вязкости по SAE: 75W-90

ЛУКОЙЛ ТРАНСМИССИОННЫЕ ТМ-5 – серия масел, разработанная для механических трансмиссий с любыми типами зубчатых передач, включая гипоидные (ведущие мосты, раздаточные коробки, редукторы рулевого управления и т.д.), легковых и грузовых автомобилей и другой мобильной техники, где требуются масла уровня API GL-5 (ТМ-5).
Читать полностью
Технічні параметри:

ЛУКОЙЛ ТМ-5 SAE 75W / 90 API GL-5 4л - Трансмісійне масло

Об'єм: 4 л
Клас в'язкості по SAE: 75W-90

ЛУКОЙЛ ТРАНСМІСІЙНІ ТМ-5 - серія масел, розроблена для механічних трансмісій з будь-якими типами зубчастих передач, включаючи гіпоїдні (ведучі мости, роздаткові коробки, редуктори рульового управління і т.д.), легкових і вантажних автомобілів і іншої мобільної техніки, де потрібні масла рівня API GL-5 (ТМ-5).

Масла ЛУКОЙЛ ТРАНСМІСІЙНІ ТМ-5 виробляються на основі високоочищених мінеральних і сучасних синтетичних базових масел-компонентів з використанням високоефективного пакету присадок зарубіжного виробництва.

Масла ЛУКОЙЛ ТРАНСМІСІЙНІ ТМ-5 володіють високими протизадирними і протизносними властивостями, забезпечують тривалу і надійну експлуатацію вузлів трансмісій в умовах високих навантажень в широкому інтервалі температур.

Покращені в'язкісно-температурні властивості масла класу в'язкості SAE 75W-90 дозволяють економити паливо і полегшують роботу вузлів трансмісії при самих сильних морозах, особливо при експлуатації техніки в північних і арктичних регіонах.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ
ЛУКОЙЛ ТРАНСМІСІЙНІ ТМ-5 рекомендуються для автомобільних механічних коробок передач, роздавальних коробок, гіпоїдних диференціалів і маслонаповнених рульових механізмів.

ПЕРЕВАГИ
забезпечують стабільну роботу трансмісії при негативних температурах, що сприяє економії палива;
забезпечують хороші протизадирні, антиокислювальні та антикорозійні властивості при тривалій експлуатації в умовах високих навантажень і температур;
мають тривалий термін служби;
забезпечують працездатність в широких діапазонах температур.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ЛУКОЙЛ» в категории «Трансмиссионное масло»
Показать все модели