Антенна Триада Boush


Есть в наличии (1-2 дня)
131 грн.
Наличные:
131 грн
Безнал:
164 грн
141 грн. Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Triada-Boush - Антенна активная упрощенный функциональный аналог Bosch Autofun

Коэффициент усиления: 24
Дальность приема: 110
Длина кабеля: 2,5 м

Антенна BOUSH предназначена для качественного радиоприема в городе и до 120 км на трассе. Состоит из круглого пластикового корпуса, из которого выходят тонкие металлизированные приемные полотна. Корпус устанавливается в угол лобового стекла или под зеркало заднего вида.
Читать полностью
Технічні параметри:

Triada-Boush - Антена активна спрощений функціональний аналог Bosch Autofun

Коефіцієнт підсилення: 24
Дальність прийому: 110
Довжина кабелю: 2,5 м

Антена BOUSH призначена для якісного радіоприйому в місті і до 120 км на трасі. Складається з круглого пластикового корпусу, з якого виходять тонкі металізовані прийомні полотна. Корпус встановлюється в кут лобового скла або під дзеркало заднього виду. Полотна приклеюються вздовж кромки лобового скла. Антена споживає електричний струм і для неї вимагається підведення харчування. Індикатором правильного підключення є світлодіод. Аналог антени Тріада-99.

Корпус антени зроблений з чорного пластику (за формою товстий диск радіусом 4,5 см і товщиною 1,8 см), який приклеюється в правий пасажирський кут лобового скла на двосторонній чорний скотч. Іноді такі антени в народі називають "таблетка". З корпусу виходять тонкі металізовані самоклеючі прийомні полотна (вуса), які також приклеюються на скло. Прийомні вуса можна розгорнути під будь-яким кутом, щоб антену можна було встановити як в кут скла, так і по центру під дзеркало заднього виду. Корпус антени складається з двох частин. При установці спочатку на вибране місце клеїться перша частина корпусу, вуса надягають на стрижень цієї частини, приклеюються до скла і друга частина корпусу з проводами защелкивается сверху.Провода виводяться до краю скла і укладаються під ущільнювальну гумку або пластикову деталь кузова, прилеглу до лобового скла. По проводах в магнітолу передається прийнятий антеною сигнал, а в антену подається харчування 11-15 вольт від бортової мережі або акумулятора автомобіля.

Прийом УКВ, FM, AM в місті і за містом
два режими (місто-траса)
Середня ціна
Класичний дизайн "Таблетка"
З окремим проводом харчування
Довжина кабелю 2,5 м

Назначение
Радио
Тип
Активные
Установка
Внутрисалонная

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Триада» в категории «Антенна»
Показать все модели