Нет в наличии
210 грн.
Наличные:
210 грн
Безнал:
252 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TOPTUL AEEC1819 - Ключ шарнирный 18х19 мм

Торцевой шарнирный ключ Toptul AEEC1819 является слесарно-монтажным инструментом, который предназначен для монтажа/демонтажа крепежных соединений, имеющих внешний профиль. Данный ключ широко применяется в сфере автомобильного ремонта, а также мастерских по работе с различной техникой и оборудованием.
Конструкция ключа состоит из стержня на обоих концах расположены подвижны головки с
Читать полностью
Технічні параметри:

TOPTUL AEEC1819 - Ключ шарнірний 18х19 мм

Торцевий шарнірний ключ Toptul AEEC1819 є слюсарно-монтажним інструментом, який призначений для монтажу / демонтажу кріпильних з'єднань, що мають зовнішній профіль. Даний ключ широко застосовується в сфері автомобільного ремонту, а також майстерень по роботі з різною технікою і обладнанням.
Конструкція ключа складається з стержня на обох кінцях розташовані рухливі головки з шарнірами. Завдяки наявності шарнірів головки ключа мають кут нахилу до 180 градусів, що дозволяє працювати під кутом і у важкодоступних місцях.
Дванадцятигранна форма головок є універсальною і дає можливість працювати як з 6-ти, так і з 12-ти гранями кріпильними елементами. Головка з таким профілем швидше надягається на 6-гранне кріплення, що зручно, коли робота виконується на дотик.
Даний ключ стане найбільш актуальним при закручуванні / відкручування різьбових з'єднань в місцях з обмеженим простором, куди не помістяться стандартна тріскачка з торцевою голівкою.
Матеріалом для виготовлення послужила хром-ванадієва сталь, яка забезпечує ключу тривалий термін експлуатації, високу твердість, стійкість до навантажень і деформації. Хромоване поліроване покриття захищає від корозії.
Довжина ключа складає 270 мм.

Тип
Торцевой ключ
Форма
Шарнирные, I-образные
Профиль
12 граней
Бренд
Toptul

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели