Есть в наличии (1-2 дня)
644 грн.
Наличные:
644 грн
Безнал:
773 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TOPTUL CTIA3233A - Ключ балонный

Балонный прямой ключ TOPTUL CTIA3233A представляет собой инструмент для монтажа/демонтажа колесных резьбовых соединений грузовых автомобилей, автобусов и другой тяжелой техники. Данный ключ применятся при экстренной смене колеса, сезонной смене шин, а также контроле и подтягивании колесных креплений до необходимого уровня.
Конструкция ключа состоит из стержня круглого сечения, на обоих концах которого
Читать полностью
Технічні параметри:

TOPTUL CTIA3233A - Ключ балонний

Балонний прямий ключ TOPTUL CTIA3233A являє собою інструмент для монтажу / демонтажу колісних різьбових з'єднань вантажних автомобілів, автобусів та іншої важкої техніки. Даний ключ застосовується при екстреній зміні колеса, сезонній зміні шин, а також контролі і підтягуванні колісних кріплень до необхідного рівня.
Конструкція ключа складається з стержня круглого перетину, на обох кінцях якого розташовані незнімні торцеві головки з шестигранним профілем. Кожна головка оснащена наскрізними отворами, які дозволяють застосовувати довгі стрижні для збільшення важеля сили (стрижень в комплект не входить).
Головки інструменту мають міцні товсті стінки, здатні витримати високі навантаження. Шестигранний профіль головок створює найбільш сприятливі умови для передачі великого крутного моменту на різьбове з'єднання. Головка контактує з кріпильним елементом не по кутах, а по всьому периметру, рівномірно розподіляючи навантаження і забезпечуючи ефективний демонтаж навіть прикипілих гайок.
Даний ключ універсальний і може застосовуватися не тільки для роботи з колісними, а й з іншими кріпленнями відповідного розміру.
Матеріалом для виготовлення послужила високоміцна хром-ванадієва сталь, яка забезпечує інструменту стійкість до навантажень, зносу і деформації.

Тип
Балонный ключ
Форма
I-образные
Размер
32, 33
Профиль
6 граней
Бренд
Toptul

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели