Заканчивается
786 грн.
Наличные:
786 грн
Безнал:
943 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Toptul GBAT0304 3 ед. (в ложементе) - Набор пассатижей

Набор шарнирно-губцевого инструмента GBAT0304 от известного тайваньского бренда TOPTUL. В комплект входят три инструмента – плоскогубцы комбинированные; бокорезы; удлинённые плоскогубцы (длинногубцы). Длина для всех трёх инструментов одинакова – 180 мм.
В набор GBAT0304 входят наиболее необходимый шарнирно-губцевый инструмент для проведения многих слесарномонтажных и
Читать полностью
Технічні параметри:

Toptul GBAT0304 3 од. (в ложементі) - Набір щипців

Набір шарнірно-губцевий інструменту GBAT0304 від відомого тайванського бренду TOPTUL. У комплект входять три інструменти - плоскогубці комбіновані; бокорізи; подовжені плоскогубці (длінногубци). Довжина для всіх трьох інструментів однакова - 180 мм.
У набір GBAT0304 входять найбільш необхідний шарнірно-губцевий інструмент для проведення багатьох слюсарномонтажних і електромонтажних робіт. Прилади володіють всім необхідним функціоналом. Крім професійного застосування, незамінні для виконання багатьох завдань в побутових умовах.
Плоскогубці найбільш часто вживаний прилад з усього комплекту, і один з найбільш часто використовуваних ручних інструментів. Усередині зіву головки розташована основна робоча поверхня. Плоска ділянка використовується для захоплення і утримання невеликих деталей, згинання листового металу, дроту. Насічки усилают хват і не дають прослизати затискаємим предметам. Ріжучі кромки призначені для поділу дроту, нарізування проводів, зачистки ізоляційного шару.
Длінногубци фактично являють собою все ті ж плоскогубці. Також використовуються для проведення захоплення і нарізування дроту, металевих прутків, іншого. Але на відміну від попереднього інструмента, справляються з захопленням предметів, що знаходяться у важкодоступних або віддалених місцях. Довгі губки приладу тоншають по всій довжині.
Бокорізи, або як їх ще називають, торцеві кусачки, краще справляються з різкою. Завдяки більш масивним губкам і ріжучих крайок, здатні витримувати великі навантаження і розрізати більш товсті, міцні предмети.
Всі три інструменти виготовлені з хромованадіевої сталі. Завдяки легирующим компонентів, що входять до складу сплаву, матеріал має високу міцність, стійкість до корозії, сколів і механічних навантажень, сприятливим модулем пружності.
Чохли для ручок зроблені з міцної гуми. Завдяки їм, збільшується керованість, за рахунок збільшення зчеплення з долонею.
Відмінний вибір як для майстерні, так і для дому.

Длина
180
Тип
Набор шарнирно-губцевого инструмента
Бренд
Toptul

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Пассатижи»
Показать все модели