Есть в наличии (1-2 дня)
1206 грн.
Наличные:
1206 грн
Безнал:
1447 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Toptul GBAT0402 4 ед. (в ложементе) - Набор пассатижей

Набор шарнирно-губцевого инструмента GBAT0402 от известного тайваньского производителя TOPTUL. В комплект входят четыре инструмента – пассатижи комбинированные; длинногубцы; длинногубцы с изогнутым носиком; торцевые кусачки (бокорезы). Длина пассатижей и торцевых кусачек – 180 мм (7"). Длина прямых и изогнутых длинногубцев – 200 мм (8").
Представленный набор включает в себя
Читать полностью
Технічні параметри:

Toptul GBAT0402 4 од. (в ложементі) - Набір щипців

Набір шарнірно-губцевий інструменту GBAT0402 від відомого тайванського виробника TOPTUL. У комплект входять чотири інструменти - пасатижі комбіновані; длінногубци; длінногубци із зігнутим носиком; торцеві кусачки (бокорізи). Довжина пасстижів і торцевих кусачок - 180 мм (7"). Довжина прямих і вигнутих длінногубци - 200 мм (8").
Представлений набір включає в себе розширений комплект шарнірно-губцевий ручного інструменту. Застосуємо на станціях технічного обслуговування автомобілів, в майстернях по ремонту побутової техніки, при виконанні слюсарномонтажних і електромонтажних видів робіт.
З усіх моделей, в роботі найчастіше використовуються саме пасатижі. Є універсальним інструментом. Використовується сантехниками, електриками, телемайстром, теслями та іншими фахівцями. Складається з головки, шарнірного механізму і руків'я. На внутрішній стороні губок є три ділянки, кожна з яких призначений для виконання ряду своїх завдань. Плоский простір, у кінчика губок може бути застосований для захоплення плоских і малогабаритних деталей, згинання дроту, листового металу, металевих прутків. Округла виїмка використовується для більш об'ємних предметів. Велика площа дотику і потужні зубці відмінно передають зусилля, що докладаються і міцно утримують об'єкт всередині. Ріжучі кромки здатні перекушувати дріт невеликого діаметра, маленькі гвоздики, знімати ізоляційний шар з проводів. Довгі рукояті забезпечують значний ефект важеля, в той час як точний шарнір дозволяє краще і швидше проводити необхідні дії.
Длінногубци застосовні для тих же завдань що і пасатижі. Конструктивно дуже на них схожі. Також мають три ділянки на внутрішній стороні губок, шарнірний механізм і довгі рукояті. Але на відміну від попередньої моделі, губки у інструменту значно тонше, закруглені і тоншають по всій довжині головки. Длінногубци використовуються для захоплення об'єктів у важкодоступних, віддалених місцях.
Длінногубци із зігнутим носиком, повністю повторюю пристрій звичайних і їх форму, за винятком однієї деталі. Вигнутий носик дає можливість працювати в найбільш важкодоступних, вузьких місцях. Незамінні для таких завдань.
Бокорізи, нехай і виконують лише одну функцію, але роблять це значно краще за інший інструмент. Якщо ріжучі кромки і попередніх екземплярів скоріш, як допоміжний інструмент, то у торцевих кусачок це основна функція. Володіючи масивної головкою, і більш міцними і гострими крайками, бокорізи здатні розділяти товстий дріт, проволоку, прути. Також гарні в знятті ізоляції.
Весь інструмент виконаний з легованої сталі, хромомолібденового сплаву. Міцний, стійкий до відколів і корозії матеріал. Добре витримує механічні навантаження, збільшуючи термін служби інструменту.
Рукояті виготовлені з двокомпонентного матеріалу. Добре лежать в руці, забезпечують кращу керованість, за рахунок збільшення зчеплення з долонею.
Весь набір поставляється на зручному ложементі.

Тип
Набор шарнирно-губцевого инструмента
Бренд
Toptul

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Пассатижи»
Показать все модели