Есть в наличии (1-2 дня)
7566 грн.
Наличные:
7566 грн
Безнал:
9080 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Toptul TBAA0304 3 секции под верстак - Ящик для инструмента

Вместительный ящик для инструментов Toptul TBAA0304 станет незаменимым атрибутом любого производственного помещения, станции техобслуживания, автосервиса или мастерской. Данный предмет мебели поможет организовать пространство и организованно хранить инструменты. Может использоваться как ящик под верстак или отдельно как обычный ящик для инстнрументов.
Ящик изготовлен из
Читать полностью
Технічні параметри:

Toptul TBAA0304 3 секції під верстак - Скринька для інструментів

Місткий ящик для інструментів Toptul TBAA0304 стане незамінним атрибутом будь-якого виробничого приміщення, станції техобслуговування, автосервісу або майстерні. Даний предмет меблів допоможе організувати простір і організовано зберігати інструменти. Може використовуватися як ящик під верстак або окремо як звичайний ящик для інстнрументов.
Ящик виготовлений з міцного металу, завдяки чому стійкий до ударів і механічних пошкоджень і має великий термін служби. Порошкова фарба, якою покрита візок, має високу стійкість до впливу фізичних факторів, а також захищає металеву конструкцію від корозії.
Ящик оснащений трьома висувними відділеннями. Висувні ящики мають кулькові напрямні і телескопічну конструкцію, що забезпечує плавність ходу. Відділення висуваються повністю для забезпечення гарного огляду і швидкого доступу до вмісту.
Щоб забезпечити інструментам надійний захист, візок має центральний замок, який одночасно закриває всі відділення. Додатково ящик оснащений гумовим килимком, який запобігає ковзанню інструментів в процесі роботи.
Ящик обладнаний міцними бічними ручками для перенесення, по дві з кожного боку.
Ящик відповідає останнім міжнародним нормам, відрізняється своєю надійністю, довгим терміном служби і конкурентною ціною.
На додатковому фото представлений цифрою - 4. Зроблений з високоякісних матеріалів, які відповідають міжнародним стандартам.

Тип
Ящик
Материал
металл
Количество секций
3

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Мебель для СТО»
Показать все модели