Тележка для инструментов Toptul TCAD0101


Есть в наличии (1-2 дня)
5966 грн.
Наличные:
5966 грн
Безнал:
7160 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Toptul TCAD0101 - Тележка для инструмента

Инструментальная тумба Toptul TCAD0101 является мобильным вариантом системы хранения инструментов для автомастерских и СТО. Данная тумба подойдет как для хранения, так и для транспортировки инструментов к рабочему месту.
Конструкция тумбы включает одну выдвижную и три открытые полки для инструментов. Открытые полки сверху и снизу тумбы дают возможность мастеру удобно и близко разместить
Читать полностью
Технічні параметри:

Toptul TCAD0101 - Візок для інструмента

Інструментальна тумба Toptul TCAD0101 є мобільним варіантом системи зберігання інструментів для автомайстерень і СТО. Дана тумба підійде як для зберігання, так і для транспортування інструментів до робочого місця.
Конструкція тумби включає одну висувну і три відкриті полиці для інструментів. Відкриті полиці зверху і знизу тумби дають можливість майстру зручно і близько розмістити інструменти, які найбільш часто затребувані і займають багато місця. Висувна полиця зручна для розміщення ручних інструментів, а також оснащена замком для захисту дорогих інструментів від крадіжки. Висувний механізм обладнаний якісними кульковими направляючими, які гарантують плавність ходу і повне відкриття відділення. Верхня полиця має протиковзке покриття, щоб під час транспортування все залишалося на своїх місцях.
Тумба виготовлена з якісної сталі, має високу міцність і зносостійкість. Фарбування виконано порошковою фарбою, яка стійка до відколів і тріщин. Зручна широка рукоятка і маневрені колеса дають можливість швидко повезти тумбу до місця роботи.
Тумба обладнана поворотними колесами з гальмами, які забезпечують маневреність, а також фіксують тумбу на місці при необхідності.
Характеристики:
Загальний розмір - 690 x 470 x 815 мм
Висувна полиця - 578 X 378 X 75 мм

Тип
Тележка для инструментов
Материал
металл
Количество секций
3
Максимальная нагрузка на конструкцию
160
Максимальная нагрузка на отделение
45
Ширина
690
Глубина
470
Высота
815
Бренд
Toptul

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Мебель для СТО»
Показать все модели