Гаечный ключ Toptul AEEX1A50


Нет в наличии
421 грн.
Наличные:
421 грн
Безнал:
505 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TOPTUL AEEX1A50 - Ключ шарнирный для круглых шлицевых гаек 35-50 мм

Радиусный шарнирный ключ Toptul AEEX1A50 является инструментом, который используется в автомобильном ремонте для монтажа/демонтажа шлицевых радиусных гаек, а также для регулировки хомутов, стопорных колец и подшипников.
Данный ключ необходим в арсенале автомобилиста, так как шлицевые гайки не имеют граней и открутить их при помощи даже разводного ключа или пассатижей
Читать полностью
Технічні параметри:

TOPTUL AEEX1A50 - Ключ шарнірний для круглих шліцьових гайок 35-50 мм

Радіусний шарнірний ключ Toptul AEEX1A50 є інструментом, який використовується в автомобільному ремонті для монтажу / демонтажу шліцьових радісних гайок, а також для регулювання хомутів, стопорних кілець і підшипників.
Даний ключ необхідний в арсеналі автомобіліста, так як шліцьові гайки не мають граней і відкрутити їх за допомогою навіть розвідного ключа або щипців буде неможливо. Круглі шліцьові гайки мають лише 4 паза, за допомогою яких і здійснюється монтаж / демонтаж.
Конструкція радіусного ключа складається з рукоятки, шарніра і робочої області з одним виступом, який фіксується в отворі гайки дозволяючи з нею працювати. Вплив в процесі роботи тільки на один паз не дозволяє передати великий крутний момент, однак в цьому немає необхідності, так як за допомогою радіусного ключа сильно затягнути гайку не вийде.
Шарнірний механізм в конструкції ключа робить інструмент більш маневреним і зручним роботі.
Ключ виготовлений з високоякісної хром-ванадієвої сталі, яка гарантує інструменту високу міцність, стійкість до навантажень, зносу і деформації. Хромоване сатинове покриття захищає від корозії.
особливості:
- діаметр гайки - 35-50 мм
- глибина гака (А) - 4,5 мм
- товщина ключа (Н) - 10 мм
- загальна довжина - 215 мм

Категория
Ключ
Тип ключа
радиусный
Особенность исполнения
шарнирный
Размер
35, 50
Бренд
Toptul

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели