Нет в наличии
4551 грн.
Наличные:
4551 грн
Безнал:
5462 грн
Приватбанк:
6615 грн.
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Chicco Oasys 2-3 FixPlus 79245.78 - Детское автокресло

Автомобильное кресло Oasys 2-3 FixPlus разработано для детей весом от 15 до 36 кг (группа веса 2/3).
Цвет: красный
По результатам серии краш-тестов ADAC 2013 года в группе 2/3 (от 15 до 36 кг) Oasys 2-3 FixPlus получило 4 звезды. Автомобильное кресло соответствует европейскому стандарту безопасности ECE R44/04.

Автокресло оборудовано жесткими разъемами FixPlus,
Читать полностью
Технічні параметри:

Chicco Oasys 2-3 FixPlus 79245.78 - Дитяче автокрісло

Автомобільне крісло Oasys 2-3 FixPlus розроблено для дітей вагою від 15 до 36 кг (група ваги 2/3).
Колір: червоний
За результатами серії краш-тестів ADAC 2013 року в групі 2/3 (від 15 до 36 кг) Oasys 2-3 FixPlus отримало 4 зірки. Автомобільне крісло відповідає європейському стандарту безпеки ECE R44 / 04.

Автокрісло обладнане жорсткими роз'ємами FixPlus, які забезпечують максимальну безпеку і стійкість положення крісла. Для більшої безпеки, автокрісло має "Бічну систему захисту" та протиударну зовнішню конструкцію з прошарком, який поглинає силу удару.

Oasys 2-3 FixPlus регулюється як по висоті, так і в ширину, відповідно до зростання дитини, гарантуючи максимальну зручність і безпеку. Висота спинки автокрісла регулюється незалежно від його ширини. Сидіння і спинку автокрісла можна встановити в 4 різних положеннях (за допомогою центральної кнопки), щоб подорожувати легко і спокійно.

Додатковий комфорт для дитини забезпечений за рахунок максимальної циркуляції повітря. Спеціальний чохол з повітропроникної тканини легко знімається і переться.

Лінія автокрісел OASYS від Chicco - новий рівень безпеки для дитини. Платформа OASYS була розроблена завдяки успішній співпраці міжнародних експертів та кращих лабораторій, і доповнена експертизою Обсерваторії Chicco. Ми прагнемо розробити досконалі дитячі автокрісла, використовуючи найсучасніші матеріали, експериментуючи з формами і технологіями, піддаючи нові вироби ретельному тестуванню на кожному етапі розробки і виробництва.

Группа
от 15 до 36 кг (группа 2/3)
Тип
Детское автокресло
Установка
по ходу движения
Число точек крепления
3
Система крепления
ремни безопасности
Цвет
красный
Бренд
Chicco

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Chicco» в категории «Детское автокресло»
Показать все модели