Дворник каркасный LSA LA 18/450 99763


Нет в наличии
34 грн.
Наличные:
34 грн
Безнал:
43 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

LSA LA 18"/450 99763 - Щетка стеклоочистителя

Количество: 1 шт.
Тип дворника: каркасный
Размер: 18" (450 мм)

Каркас стеклоочистителей LSA изготовлен из стали и имеет антикоррозионное покрытие, а подвижность его звеньев обеспечивает равномерное распределение усилия прижима по всей длине чистящей резиновой полосы к поверхностям лобового стекла, не уменьшая надежность конструкции каркаса. Щетки стеклоочистителей LSA
Читать полностью
Технічні параметри:

LSA LA 18"/450 99763 - Щітка склоочисника

Кількість: 1 шт.
Тип двірника: каркасний
Розмір: 18" (450 мм)

Каркас склоочисників LSA виготовлений із сталі і має антикорозійне покриття, а рухливість його ланок забезпечує рівномірний розподіл зусилля притиску по всій довжині чистячої гумової смуги до поверхонь лобового скла, не зменшуючи надійність конструкції каркаса. Щітки склоочисників LSA забезпечують високу ефективність очищення і довговічність щітки завдяки виготовленню гумових елементів на основі каучуку, що крім іншого забезпечує ще і безшумність роботи щіток склоочисників LSA і запобігає утворенню подряпин на склі в процесі їх експлуатації.

Високоякісна гумова стрічка щіток склоочисників LSA зберігає профіль очисного краю впродовж всього періоду служби і забезпечує безшумне ковзання і максимальний огляд.

Щітки склоочисника є елементом системи очищення скла автомобіля від різного роду забруднень, дощу, снігу. Вони призначені для очищення лобового скла, що є запорукою безпечного руху, гарної видимості і комфорту незалежно від погодних умов. Вдосконалена конструкція щіток, збільшена міцність пластмаси сприяють високій довговічності щіток. Завдяки спеціально розробленим кріпленням щітки склоочисників LSA легко встановлюються і надійно фіксуються на важелі склоочисника.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «LSA» в категории «Дворники»
Показать все модели