Есть в наличии
138 грн.
Наличные:
138 грн
Безнал:
166 грн
153 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Переходник антенный EX 23319
Совместим с автомобилем Volkswagen, Skoda, Seat, Audi 2002->
Заменяя штатную антенну многие сталкиваются с тем, что не подходит разъем подключаемой антенны к штатному головному устройству. И для того чтобы не вмешиваться в автомобильную проводку тем самым нарушая гарантийные обязательства, необходимо обзавестись антенным переходником.
Антенный переходник производителя EX предназначен для быстрого и
Читать полностью
Технічні параметри:

Перехідник антенний EX 23319
Сумісний з автомобілем Volkswagen, Skoda, Seat, Audi 2002->
Замінюючи штатну антену багато стикаються з тим, що не підходить роз'єм підключається антени до штатного головного пристрою. І для того щоб не втручатися в автомобільну проводку тим самим порушуючи гарантійні зобов'язання, необхідно обзавестися антенних перехідником.
Антенний перехідник виробника EX призначений для швидкого і надійного підключення антени до головного пристрою. Даний перехідник є модельним і підходить для штатних головних пристроїв певних автомобільних марок. Незважаючи на невелику вартість він має чудові якісними даними. Виготовлений з високоякісних матеріалів які не мають токсичних речовин і абсолютно безпечні для здоров'я. Контакти перехідника мають нікельоване покриття завдяки чому підвищується якість сигналу, що передається. Роз'єм і вхід перехідника виготовлені відповідно до заводських стандартів. Підключення здійснюється Plug & Play. З одного боку перехідника є штекер для підключення до роз'єму (ISO) на автомагнітоли, з іншого боку вхід призначений безпосередньо для підключення самої антени. Установка здійснюється швидко, оскільки не потрібно різання і паяння проводів, досить підключити антену через перехідник і насолоджуватися своєю улюбленою радіостанцією.

Тип аксессуара
Переходник
Бренд
EX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «EX» в категории «Аксессуар раздела антенны»
Показать все модели