Нет в наличии
500 грн.
Наличные:
500 грн
Безнал:
600 грн
Приватбанк:
569 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Toptul JGAS0601 6 ед. - Комплект приспособлений для снятия облицовок панели

Набор салонных съемников Toptul JGAS0601 Инструмент для работ, связанных с внутренней отделкой салона автомобилей демонтажа карт дверей, обшивки любых частей салона, демонтажа всевозможных пластиковых деталей и заглушек. Шесть прорезиненных съемников красного цвета изготовлены из прочного и не хрупкого пластика. Позволяют выполнять работы быстро и без ущерба для
Читать полностью
Технічні параметри:

Toptul JGAS0601 6 од. - Комплект пристосувань для зняття облицювань панелі

Набір салонних знімачів Toptul JGAS0601 Інструмент для робіт, пов'язаних з внутрішньою обшивкою салону автомобілів - демонтажу карт дверей, обшивки будь-яких частин салону, демонтажу всіляких пластикових деталей і заглушок. Шість прогумованих знімачів червоного кольору виготовлені з міцного і не крихкого пластика. Дозволяють виконувати роботи швидко і без шкоди для поверхонь пластикових і гумових деталей, а також лакофарбового покриття автомобіля. Допомагає видаляти фіксатори, при цьому не ушкоджуючи їх, що важливо для повторного складання. Велику кількість кліпс демонтувати цілими без такого інструменту практично неможливо. Наявність декількох знімачів дозволить здійснювати роботу набагато швидше. Для робіт у важкодоступних місцях і робіт з різними кріпленнями і матеріалами в комплекті містяться знімачі з різною шириною і кутом вигину та шириною зіву. Використання інструменту такої якості принесе вам задоволення.
У комплект входять знімачі різної форми і ширини. Довжина у всіх 200мм:
Знімач панелі 37х200
Кутовий знімач панелі 30х200
Знімач панелі плоский 30х200
Знімач панелі 24х200
Знімач панелі гострий 24х200
Знімач панелі прямий 17х200

Основна перевага компанії TOPTUL - торгова марка професійного інструменту з дуже великим асортиментом. Компанію заснували в 1994 році і протягом 10 років, завдяки відповідальному підходу стала лідером світового ринку авто інструмент.

Количество предметов
6
Тип
Набор съемников
Длина
200
Материал
пластик
Цвет
красный
Упаковка
блистер
Страна производства
Тайвань
Бренд
Toptul

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Съемник обшивки и магнитол»
Показать все модели