Холодная сварка Момент Эпоксилин 48г (шоу-бокс)


Нет в наличии
72 грн.
Наличные:
72 грн
Безнал:
86 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Момент "Эпоксилин" 48г (шоу-бокс) - клей

Тип: эпоксидный
Вес: 48 г

Новый двухкомпонентный эпоксидный состав 2 в 1 на основе эпоксидных смол. Применяется для склеивания, герметизации, ремонта и восстановления изделий из различных материалов: всех видов металла, дерева, керамики, стекла, стекловолокна, пластиков, кирпича, плитки, мрамора, цемента и других материалов. Момент Эпоксилин идеален для восстановления недостающих
Читать полностью
Технічні параметри:

Момент "Епоксилін" 48г (шоу-бокс) - клей

Тип: епоксидний
Вага: 48 г

Нова двокомпонентна епоксидна суміш 2 в 1 на основі епоксидних смол. Застосовується для склеювання, герметизації, ремонту і відновлення виробів з різних матеріалів: всіх видів металу, дерева, кераміки, скла, скловолокна, пластиків, цегли, плитки, мармуру, цементу та інших матеріалів. Момент Епоксілін ідеальний для відновлення відсутніх частин, для заповнення вм'ятин, відколів, тріщин, підходить для реставрації всіх видів будівельних матеріалів, в тому числі природних і штучних каменів і бетону. Після затвердіння клейовий шов можна полірувати, свердлити, фарбувати.

Склад:
Компонент А (зовнішній) - епоксидна смола, наповнювач, добавки. Компонент Б (внутрішній) - затверджувач на основі поліаміноаміда, наповнювач, добавки.
Не містить розчинників.

Основні властивості:
Універсальний пластичний епоксидний склад
Холодне зварювання
Зручний -2 в 1
Міцність склеювання
Не дає усадку
Не розширюється при затвердінні
Можна полірувати, свердлити, фарбувати
Стійкий до впливу води. масел, розчинників

Зберігання:
Рекомендується зберігати в оригінальній упаковці, при температурі від -20°С до +30°С. У разі транспортування або зберігання складу при мінусовій температурі перед застосуванням його необхідно витримати при кімнатній температурі. Після розморожування склад повністю відновлює свої властивості.

Вказівки щодо застосування:
Перед застосуванням поверхні, що склеюються, обробити наждачним папером, очистити від пилу, іржі, мастил, висушити. Відрізати необхідну кількість продукту, зняти прозору плівку з відрізаного шматка і закрити нею решту продукту. Розім'яти руками (при роботі використовувати захисні рукавички) до пластичного стану і отримання однорідного кольору. Максимальний час змішування і нанесення 1:00 (при кімнатній температурі). Нанести суміш на одну поверхню і з'єднати з іншою, після чого зафіксувати в нерухомому положенні на 3 години. Через 3 години досягається висока міцність склеювання, що дозволяє використовувати ремонтируемое виріб. Через 4 години виріб можна піддавати механічній обробці: зачищати, полірувати, свердлити, обточувати, а також фарбувати. Кінцева міцність склеювання досягається через 24 години.

Запобіжні заходи:
Уникати контакту зі шкірою рук і очима, може викликати роздратування. При попаданні на шкіру рук або в очі ретельно промити водою з милом. Якщо подразнення не проходить, зверніться до лікаря.
Берегти від дітей!
Користуватися захисними рукавичками. Не застосовувати для реставрації та склеювання виробів, що контактують з їжею.

Вес
48
Основа
эпоксидный
Бренд
Момент

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Момент» в категории «Холодная сварка»
Показать все модели