Нет в наличии
1959 грн.
Наличные:
1959 грн
Безнал:
2351 грн
Приватбанк:
Гарантия
3 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Car Black Box RZ-5001DE- автомобильный черный ящик

В основу создания Автомобильного Черного Ящика был положен опыт эксплуатации подобного устройства, используемого в авиации. Безусловно, Автомобильный Черный Ящик является не таким сложным продуктом и система замеров, и способ срабатывания рассчитан для эксплуатации в автотранспорте.
Эффективность и полезность данного устройства очевидна. Ведь зачастую на дорогах возникают ситуации, при которых
Читать полностью

Car Black Box RZ-5001DE- автомобільний чорний ящик

В основу створення Автомобільного Чорного ящика був покладений досвід експлуатації подібного пристрою, що використовується в авіації. Безумовно, Автомобільний Чорний Ящик є не таким складним продуктом і система вимірів, і спосіб спрацьовування розрахований для експлуатації в автотранспорті.
Ефективність і корисність даного пристрою очевидна. Адже часто на дорогах виникають ситуації, при яких досить складно довести органів, які контролюють рух, свою невинність.
Автомобільний Чорний Ящик, модель RZ-5001DE, покликаний допомагати водіям при настанні аварійної ситуації використовувати пристрій як достовірну електронної інформації в органах правосуддя.
В Японії, Австралії даний пристрій має ще 2-е назва - Електронний Свідок.
Впевнені, що Автомобільний Чорний Ящик допоможе зробити керування автомобілем більш впевненим і при настанні екстремальної ситуації Ви завжди будете мати можливість відстояти свої права і бути максимально захищеними.
 
 Умови експлуатації:
Перед початком використання пристрою уважно прочитайте цей посібник користувача.
Рекомендується особливо уважно прочитати розділи, які стосуються інструкції по інсталяції пристрою і керівництво по експлуатації.
Будь-які пошкодження пристрою через неправильне способу інсталяції або використання ведуть до втрати права на гарантійний по даному продукту.
Програмне забезпечення пристрою сумісний з операційними системами Windows 2000, XP або Vista. Користувач бере на себе відповідальність за можливі несправності в роботі пристрою при спробах використання даного програмного забезпечення з іншими операційними системами.

Правила техніки безпеки

Не намагайтеся самостійно розбирати або ремонтувати пристрій. Несанкціонований ремонт або спроби ремонту припиняють дію гарантії по Цей пристрій.

Не використовуйте воду, хімічні засоби для чищення, мийні засоби або будь-яку іншу рідину для очищення пристрою. Чистити пристрій можна тільки за допомогою сухої м'якої тканини. Лінзи пристрою можна очищати тільки за допомогою сухої тканини або серветок, спеціально призначених для очищення оптичних лінз.

Не допускайте попадання вологи на пристрій. Так як волога може пошкодити електронну схему або спровокувати загоряння або поразки електрошоком.

Захищайте пристрій від впливу механічного шоку, так як він може викликати пошкодження механічних і / або електронних компонентів.

Для коректної роботи пристрою необхідно, щоб зона огляду була відкритою. Слідкуйте за тим, щоб будь-які предмети не закривали передню частину пристрою. Не залишайте будь-які предмети близько лобового скла, так як предмети можуть кидати тінь або відображення на внутрішню частину лобового скла, що може спричинити спотворення або затемнення зафіксованих на камеру об'єктів.

Пристрій повинен бути правильно направлено при установці і надійно закріплене.
Необхідно тримати в чистоті лобове скло в зоні видимості пристрою - як всередині, так і зовні. Так як брудне лобове скло може зробити зняті об'єкти погано помітними і, таким чином, непридатними до використання.

Залежно від налаштувань і обмежень пристрою, деякі дрібні події, які можуть статися, при русі автомобіля можуть виявитися недостатньо сильними, щоб автоматично призвести пристрій в дію.

При важких аваріях пристрій може бути зміщений або пошкоджено, що призведе до того, що відеозапис нічого очікувати зроблена.

Допустимість доказів, отриманих за допомогою Car Black Box, регулюється місцевими законами місцевих юридичних влади.

Вбудовані RTC (Real Time Clock-Годинник реального часу) мають похибка вимірювання часу +/- 5 секунд в день. Для точного тимчасового відображення, необхідно під'єднати систему до комп'ютера і включити програмне забезпечення. Як тільки програмне забезпечення розпізнає пристрій, вмонтований годинник почнуть синхронізуватися з тимчасовими даними комп'ютера. (Перш ніж робити вищеописаних дій необхідно встановити точне реальний час на комп'ютері).

Пристрій працює від 12вольт автомобільного прикурювача. Якщо Ви хочете встановити пряме дротове підключення до бортової системи автомобіля, Вам необхідно звернутися на СТО. Компанія-виробник не рекомендує установку іншого виду харчування для пристрою крім харчування від 12В, і не несе відповідальності за якість роботи пристрою після установки.

Пристрій може проводити запис 1 000 000 подій.
Більшість флеш дисків USB, сумісних з Windows 2000, XP або Vista, можуть бути використані для передачі даних між пристроєм і комп'ютером. Зверніть увагу на те, що низькоякісні флеш диски USB можуть не працювати з пристроєм. Тому перед початком завантаження даних з пристрою, переконайтеся в тому, що флеш диск USB працює з пристроєм коректно.

Пристрій спроектовано відповідно до специфікації по електромагнітному випромінюванню в Європі і США. Проте, пристрій необхідно розміщувати на не менше 10 см від антен GPS, DMB, DAB, і т.д., щоб мінімізувати вплив перешкод.

Дизайн пристрою захищений патентом. Компанія-виробник залишає за собою авторське право на інструкцію по експлуатації на даний пристрій, програмне забезпечення, яке входить в комплект пристрою і т.д. Це право захищене законом і міжнародними угодами, які регулюють права на інтелектуальну власність. Будь-яке несанкціоноване використання, копіювання, або дистрибуція даного продукту буде в повній мірі переслідуватися судовим порядком.

Специфікація
  
Комплектація
- USB кабель / USB адаптер
- Основа для монтажних з'єднань
- Додатковий скотч
- Інструкція користувача
- Установчий CD диск з програмним забезпеченням

Разрешение записи
640x480 (VGA)
Угол обзора
120
Тип крепления
не поворотное, наклейка
Экран
нет
Аккумулятор
встроенный
Тип карты памяти
SD
Максимальный объем карты памяти
32
Цвет
черный
Порты и разъемы
mini USB, USB
Корпус
моноблок
Тип
Универсальный
Страна производитель
Корея
Количество камер
1
Бренд
Black Box

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Борис, 14.11.2012

  Укажите адрес почты

  Тимур, 12.11.2012

  есть ли драйвер для этого видеорегистратора,если есть то скиньте пожалуйста мне на почту очень нужно.заранее спасибо.

  Тим, 08.11.2012

  Добрый день Есть ли драйвера для Car Black Box RZ-5001DE?

  Борис, 04.01.2012

  Почтовый адрес не вижу. Напишите на адрес [email protected] - отвечу. Драйвер есть

  некст, 04.01.2012

  а есть ли драйвер для этого видеорегистратора,если есть то скиньте пожалуйста мне на почту очень нужно.заранее спасибо.

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Black Box» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели