Нет в наличии
784 грн.
Наличные:
784 грн
Безнал:
941 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway P2710SP - Трубний захват 10" и ручные тиски 10"

Набора шарнирно-губцевого инструмента P2710SP от популярного тайваньского производителя JONNESWAY.
В данный набор входят два инструмента предназначенный для захвата различных деталей.
Клещи переставные являются разновидностью трубных, или как их ещё называют, газовых ключей. Применяются по отношению к трубам и различным трубным соединениям с круглым или шестигранным
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway P2710SP - Трубний захват 10" та ручні тиски 10"

Набору шарнірно-губцевий інструменту P2710SP від популярного тайванського виробника JONNESWAY.
В даний набір входять два інструменти призначений для захоплення різних деталей.
Кліщі переставні є різновидом трубних, або як їх ще називають, газових ключів. Застосовуються по відношенню до труб і різних трубних з'єднань з круглим або шестигранним профілем (гайки, головки кранів, патрубки, болти і т.п.). Основна особливість даної моделі, що виділяє інструмент на тлі інших трубних ключів, це особливий переставной механізм. Завдяки йому розмір захоплення зіву змінюється в один рух, що дозволяє змінювати його безпосередньо на самій деталі. Загальна довжина інструменту - 10".
Ручні лещата за свою функціональність також називають «третьою рукою». Як видно з назви їх використовують в якості портативних лещат. Для фіксування різних деталей на верстаті в майстерні, або ж для притискання однієї металевої конструкції до іншої в процесі проведення зварювальних робіт. Регулювання захоплення відбувається за допомогою спеціального гвинта, що знаходиться на верхній рукояті. За допомогою нижньої рукояті можна практично моментально звільнити об'єкт від затиску. Загальна довжина інструменту - 10".
Обидва інструмента виготовляються з міцної інструментальної стали хромованадіевого сплаву. Матеріал виділяється на тлі інших високою міцністю, стійкістю до впливу корозії, сколів і іншим механічних пошкоджень.
Інструмент розташовується на ложементі, який в свою чергу розміщений всередині пластикового кейсу. В першу чергу P2710SP буде цікавий співробітникам станцій технічного обслуговування автомобілів, автосервісів і автомайстерень.

Тип
Набор шарнирно-губцевого инструмента
Бренд
JONNESWAY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Пассатижи»
Показать все модели