Клей ABRO ES-508 102979 14,2г


Нет в наличии
59 грн.
Наличные:
59 грн
Безнал:
71 грн
83 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

ABRO ES-508 102979 14,2г - Эпоксидный клей

Вес: 14,2 г
Клей ABRO содержит эпоксидные смолы и измельченную сталь. Применяется эпоксидный клей для химической сварки, заполнения, герметизации и склеивания дерева, пластика и большинства металлов, включая латунь, сталь, медь, железо.

Эпоксидный клей надежно склеивает и обеспечивает хороший внешний вид. Устойчив к бензину, антифризу и большинству растворителей. Эпоксидный клей
Читать полностью
Технічні параметри:

ABRO ES-508 102979 14,2г - Епоксидний клей

Вага: 14,2 г
Клей ABRO містить епоксидні смоли і подрібнену сталь. Застосовується епоксидний клей для хімічного зварювання, заповнення, герметизації і склеювання дерева, пластика і більшості металів, включаючи латунь, сталь, мідь, залізо.

Епоксидний клей надійно склеює і забезпечує гарний зовнішній вигляд. Стійкий до бензину, антифризу і більшості розчинників. Епоксидний клей може застосовуватися для зламаних велосипедів, розтрісканих коробок передач картерів, гальмівних колодок, всмоктуючих труб, пошкоджених шпонкових канавок, тріщин в обшивці, розтрісканих батареї, бензобаків.

ВКАЗІВКИ:
Шпилькою або яким-небудь гострим предметом проколіть випускний отвір тюбика герметика. Ремонтована поверхня повинна бути очищена від бруду, висушена і знежирена. Видавіть з тюбиків рівні порції основи і затверджувача і ретельно перемішайте до досягнення однорідного кольору.

Змішуйте тільки ту кількість, яка буде негайно використана, оскільки твердне клей за 4 хвилини. Якщо температура навколишнього середовища нижче 5 ° С, то твердне клей довше. Суміш буде теплою до тих пір, поки не затвердіє. Акуратно нанесіть епоксидний клей на склеювані поверхні. Для схоплювання матеріалу затиски не потрібні, потрібно тільки злегка стиснути склеювані деталі.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ABRO» в категории «Клей»
Показать все модели