Аварийный герметик ABRO QF-25 102985 340г


Есть в наличии
144 грн.
Наличные:
144 грн
Безнал:
173 грн
155 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ABRO QF-25 102985 340г - Вулканизатор шин

Вес: 340 г
Предназначен для быстрого ремонта и накачки проколотых шин. Автоматически балансирует колесо. Давление в шине после обработки наполнителем достигает 2,4 атм. Наиболее эффективен для бескамерных шин, однако ремонтирует и небольшие проколы в камерах.

СПОСОБ ПРИМЕНЕНИЯ: Поверните колесо ниппелем вниз. Встряхните баллон (при температуре ниже 0°С предварительно нагрейте баллон
Читать полностью
Технічні параметри:

ABRO QF-25 102985 340г - Вулканізатор шин

Вага: 340 г
Призначений для швидкого ремонту і накачування проколотих шин. Автоматично балансує колесо. Тиск у шині після обробки наповнювачем досягає 2,4 атм. Найбільш ефективний для безкамерних шин, однак ремонтує і невеликі проколи в камерах.
 
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Поверніть колесо ніпелем вниз. Струсіть балон (при температурі нижче 0 ° С попередньо нагрійте балон до плюсової температури за допомогою обігрівача, але не на відкритому вогні). Накрутіть пластикову трубку на різьблення ніпеля шини, не вивертаючи золотник. Зніміть кришку і, тримаючи балон у вертикальному положенні, натисніть на кнопку. Введіть шинонаповнювач, використовуючи вміст всього балона (це займає близько 1 хвилини). Від'єднайте балон і відразу ж проїдьте 2-3 км на невеликій швидкості, щоб шинонаповнювач розподілився по всьому об'єму шини. Після цього перевірте тиск в колесі і при необхідності доведіть його до норми. Не підлягають ремонту за допомогою шинонаповнювач колеса з пошкодженими золотниками, з великими ушкодженнями камер і шин, з бічними проколами. Не рекомендується використання для мотоциклів, велосипедів і т.п.

Тип
Аварийный герметик
Назначение:
проколы
Способ применения:
задувается при проколе
Дополнительно:
накачивают колесо
Упаковка
баллончик
Страна-производитель:
США

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ABRO» в категории «Ремонт шин»
Показать все модели