Герметик Момент санитарный (белый) 85мл


Нет в наличии
44 грн.
Наличные:
44 грн
Безнал:
53 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Момент санитарный (белый) 85мл - герметик

Тип: силиконовый
Объем: 85 мл
Цвет: белый

Высококачественный однокомпонентный силиконовый санитарный герметик на основе силиконового полимера для герметизации и заполнения швов и стыков.

Основные свойства:
Герметик предназначен для использования в помещениях с повышенной влажностью: ванных комнатах, душевых кабинах, туалетных комнатах, кухнях, при остеклении и т.д.
Читать полностью
Технічні параметри:

Момент санітарний (білий) 85мл - герметик

Тип: силіконовий
Об'єм: 85 мл
Колір: білий

Високоякісний однокомпонентний силіконовий санітарний герметик на основі силіконового полімеру для герметизації та заповнення швів і стиків.

Основні властивості:
Герметик призначений для використання в приміщеннях з підвищеною вологістю: ванних кімнатах, душових кабінах, туалетних кімнатах, кухнях, при склінні і т.д. Може застосовуватись при загальних будівельних і ремонтних роботах як всередині, так і зовні приміщення. Містить антисептичний засіб, що перешкоджає утворенню цвілі. Гарна адгезія до емалі, скла, кераміки, дерева, металів, емальованих покриттів. Стійкий до атмосферних і хімічних впливів. Стійкий до впливу ультрафіолетового випромінювання. Водостійкий. Еластичний.

Термін придатності: 18 місяців

Зберігання:
Зберігати герметичним при температурі від + 5°C до + 30°C.

Запобіжні заходи:
Пари оцтової кислоти, що виділяються при затвердінні, можуть викликати подразнення дихальних шляхів при вдиханні їх у великій кількості або протягом тривалого часу. Тому роботи повинні виконуватися в добре вентильованому приміщенні або з використанням захисної маски. При контакті незастившего герметика з очима або слизовими оболонками уражені органи слід ретельно промити водою, щоб уникнути їх роздратування.
З застиглим герметиком можна спокійно працювати без ризику для здоров'я. Цей герметик непридатний там, де він може контактувати з харчовими продуктами.

Цвет
белый
Основа
силиконовый
Применение
универсальный
Объем
85
Бренд
Момент

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Момент» в категории «Герметик»
Показать все модели