Есть в наличии
35 грн.
Наличные:
35 грн
Безнал:
42 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Момент Резиновый 30 мл - клей

Предназначен для склеивания всех видов твердой и вспененной резины. Идеально подходит для склеивания резины с различными материалами: бетоном, жестким ПВХ, металлом, деревом картоном и другими материалами. Обеспечивает высокую прочность, эластичность, надежность, долговечность и водостойкость клеевого соединения.

Состав:
Полихлоропреновые каучуки, смолы, добавки.

Основные свойства:
-
Читать полностью
Технічні параметри:

Момент Гумовий 30 мл - клей


Призначений для склеювання всіх видів твердої і спіненої гуми. Ідеально підходить для склеювання гуми з різними матеріалами: бетоном, жорстким ПВХ, металом, деревом картоном та іншими матеріалами. Забезпечує високу міцність, еластичність, надійність, довговічність і водостійкість клейового з'єднання.

Склад:
Поліхлоропреновие каучуки, смоли, добавки.

Основні властивості:
- Морозостійкий;
- Теплостійкий (від -30 ° C до +100 ° C);
- Не містить толуол і спирт.

Термін придатності: 24 місяці

Зберігання:
Зберігати при температурі від -20 ° C до +30 ° C. У разі заморожування клей відновлює свою первинну консистенцію і властивості при кімнатній температурі.

Вказівки щодо застосування:
Склеювані поверхні повинні бути сухими та чистими. Щоб збільшити міцність склеювання поверхні рекомендується додатково зачистити наждачним папером і знежирити бензином або ацетоном. Клей перед нанесенням необхідно збовтати. Клей необхідно рівномірно наносити на обидві склеювані поверхні, особливо ретельно по краях. Перед тим як з'єднати склеювані частини необхідно витримати при кімнатній температурі приблизно 5-15 хвилин після нанесення клею. Після 15 хв. витримки склеювання можливе ще протягом 2 годин. Після витримки на поверхні склеюваних матеріалів повинна утворитися видима плівка з клею. При склеюванні пористих і матеріалів з високою поглинанням може знадобитися нанесення додаткового шару клею. Перед тим як з'єднати поверхні, слід переконатися, що клей сухий на дотик, він не повинен приставати до пальців і тягнутися. Акуратно і точно з'єднайте склеюються поверхні. З зусиллям притисніть їх. Міцність склеювання залежить не від тривалості, а від сили прикладеного тиску. Тиску протягом декількох секунд достатньо. Притискайте від центру до країв, щоб уникнути скупчення повітря. Ретельно приклеюйте краю. Початкова міцність склеювання настільки велика, що склеєний виріб можна піддавати подальшій обробці відразу ж.

Запобіжні заходи:
Горючий! Роботи проводити далеко від відкритих джерел вогню в добре провітрюваному приміщенні. При попаданні на шкіру рук або в очі ретельно промити водою.
Берегти від дітей!

Особенности
влагостойкий
Основа
полиуретановый
Вид упаковки
тюбик
Назначение
для резины
Объем
30
Бренд
Момент

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Момент» в категории «Клей»
Показать все модели