Трансмиссионное масло TEXACO Texamatic 7045 1л


Нет в наличии
149 грн.
Наличные:
149 грн
Безнал:
179 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TEXACO Texamatic 7045 1л - масло трансмиссионное

Texamatic 7045E окрашенная в красный цвет жидкость, применяемая в автоматических трансмиссиях современных легковых и грузовых автомобилей и внедорожной техники, требующих жидкостей класса Dexron-III.

Texamatic 7045E приготовлена на базе высокоочищенного минерального масла и специальной комбинации присадок.

Texamatic 7045E обладает превосходными эксплуатационными
Читать полностью
Технічні параметри:

TEXACO Texamatic 7045 1л - мастило трансмісійне

Texamatic 7045E пофарбована в червоний колір рідина, що застосовується в автоматичних трансмісіях сучасних легкових і вантажних автомобілів і позашляхової техніки, що вимагають рідин класу Dexron-III.

Texamatic 7045E приготовлена на базі високоочищеного мінерального мастила та спеціальної комбінації присадок.

Texamatic 7045E має чудові експлуатаційні характеристики, такі як тривале збереження трибологічних характеристик, термоокислювальна стабільність, захист від корозії, антипінні властивості і сумісність з еластомерамі і деталями з пластику. Крім того, високий індекс в'язкості забезпечує відмінну низькотемпературну текучість і збереження необхідної в'язкості при високих робочих температурах. Рідина також містить модифікатори тертя для забезпечення м'якої роботи муфт, що блокуються, чого вимагає специфікація Dexron-III.

Texamatic 7045E застосовуються не тільки в якості рідини для АКПП і гідропідсилювача керма, але і в якості всесезонної гідравлічної рідини (приблизно класу в'язкості ISO 32).

Застосування

Texamatic 7045E допущена до застосування для сервісної заправки і доливання в автоматичні трансмісії легкових і вантажних автомобілів General Motors, де рекомендовано використання продуктів Dexron III. Задовольняє вимогам останньої версії специфікації GM 6417-M (Dexron III-G). Вона також рекомендована до застосування в трансмісіях Allison, включаючи категорію С-4, і трансмісіях Caterpillar із категорією експлуатації ТО-2. Вона має допуск по специфікації Ford Mercon і рекомендована до використання в автомобілях Ford, що вимагають застосування рідин М2С-138CJ і M2C-166H. Але необхідно відзначити, що Mercon V являє собою окрему специфікацію; використання Texamatic 7045E в таких трансмісіях не передбачено.

Через принципові відмінності фрикційних характеристик, Texamatic 7045E не рекомендується використовувати за специфікацією Ford M2C33-F/G.

Texamatic 7045E також можна використовувати в якості протизношувальної рідини для гідравлічних систем пересувних, промислових і суднових установок в широкому діапазоні температур. Вона відповідає експлуатаційним стандартам ASTM D2822 і застосовна для гідравлічних систем, що використовують насоси Vickers, Sunstrand і Denison (HF-O).

Базовое масло
Минеральное
Вязкость
ATF
Применение
АКПП
Объем
1 (л)
Классификация Allison
C4
Классификация ZF
TE-ML 14D, TE-ML 04D, TE-ML 03D
Допуск Caterpillar
TO-2
Допуск Ford, Jaguar
Mercon
Допуск General Motors, Opel
Dexron III
Допуск MAN
MAN 339 F
Допуск Voith
G607, Voith 55.6335.xx
Производство
США

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «TEXACO» в категории «Трансмиссионное масло»
Показать все модели