Нет в наличии
395 грн.
Наличные:
395 грн
Безнал:
474 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Toptul JJAN0109 - Съемник клипс
Бренд Toptul
Длинна: 240 мм.

Очень популярный на западе вид съемника. Последнее время довольно часто используется и на наших сервисах. Имеет пружинный механизм. Клещи, при нажатии рукоятей которых губки, выполненные в виде двух пластин, разводятся. В исходном положении губки пластин сложены и выглядят как единая пластина: верхняя, с прорезью под клипсу - в центре, нижняя - по бокам. Эта
Читать полностью
Технічні параметри:

Toptul JJAN0109 - Знімач кліпс
бренд Toptul
Довжина: 240 мм.

Дуже популярний на заході вид знімача. Останнім часом досить часто використовується і на наших сервісах. Має пружинний механізм. Кліщі, при натисканні руків'я яких, губки, виконані у вигляді двох пластин, розводяться. У вихідному положенні губки пластин складені і виглядають як єдина пластина: верхня, з прорізом під кліпсу розташовується в центрі, нижня - з боків. Ця конструкція підводиться під капелюшок кліпси. При зведенні ручок щипців зовнішня пластина упирається в поверхню деталі, а внутрішня, захопивши капелюшок пістона, виймає його з кріпильного отвору. Підходить для демонтажу всіх кліпс які виготовлені у вигляді єдиного литого компонента.
   Перевагою таких знімачів є дуже швидка робота - кліпса завжди виймається з першого разу, відсутність подряпин, оскільки не використовується зусилля важеля, легкість роботи з тугими кліпсами. Невелика навантаження на м'язи, що важливо при потокової роботі. Дозволяє легко знімати кріплення пластмасових деталей і компонентів оббивки, особливо там, де їх важко дістати. Зручні рукоятки.

TOPTUL - це інструмент, що перевершив всі світові стандарти якості на 60% - 250%. Торгова марка TOPTUL є власністю найбільшого тайванського виробника професійного слюсарно-монтажного інструменту, всесвітньо відомої компанії Rotar Machinery Group.

Інструмент Toptul- якість, надійність, і довговічність.

Количество предметов
1
Тип
Щипцы для снятия клипс
Длина
240
Материал
металл
Цвет
красный
Упаковка
блистер
Страна производства
Тайвань
Бренд
Toptul

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Съемник обшивки и магнитол»
Показать все модели