Нет в наличии
115 грн.
Наличные:
115 грн
Безнал:
138 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Toptul JJAE0812 9х120мм - Съемник пистонов

Вид инструмента: Съемник
Размер: 9х120мм
Бренд : Toptul
Длина стержня 120мм
Общая длина 230мм

Съемник клипс и пистонов, он же клипсодер. Этот инструмент значительно ускоряет работы с демонтажем элементов салона - карт дверей, обшивки, плафонов, изоляции капота, фиксаторов проводки и многих других креплений. Раньше такие можно было увидеть только на специализированных
Читать полностью
Технічні параметри:

Toptul JJAE0812 9х120мм - Знімач пістонів

Вид інструмента: Знімач
Розмір: 9х120мм
Бренд: Toptul
Довжина стрижня 120мм
Загальна довжина 230мм

Знімач кліпс і пістонів, він же кліпсодер. Цей інструмент значно прискорює роботи з демонтажем елементів салону - карт дверей, обшивки, плафонів, ізоляції капота, фіксаторів проводки і багатьох інших кріплень. Раніше такі можна було побачити тільки на спеціалізованих станціях обслуговування, зараз же інструмент доступний всім автолюбителям і допоможе виконати складну роботу дуже просто, зберігши цілими при цьому всі пістони, місця їх кріплень на пластикових деталях, а також руки майстра. Для демонтажу досить завести інструмент під капелюшок кріплення а потім натиснути ручку вниз. Це робити зручно завдяки широкому і тонкому зіву накінечника, оскільки їм зручніше захопити кріплення. Достатня довжина металевої частини дозволяє демонтувати досить великі елементи обшивки, у яких кріплення часто знаходиться на великій відстані від краю.
   Виготовлений з високоякісної сталі, що дозволить працювати з інструментом багато років і прикладати до нього значне зусилля, на відміну від пластикових інструментів. Добре збалансований по вазі, а також має ергономічну ручку, що допоможе працювати з інструментом тривалий час без втоми в м'язах.

TOPTUL - це інструмент, що перевершив всі світові стандарти якості на 60% - 250%. Торгова марка TOPTUL є власністю найбільшого тайванського виробника професійного слюсарно-монтажного інструменту, всесвітньо відомої компанії Rotar Machinery Group.

Інструмент Toptul- якість, надійність, і довговічність.

Тип
Съемник клипс
Количество предметов
1
Материал
металл
Упаковка
блистер
Цвет
зеленый
Длина
120 (мм)
Страна производства
Тайвань

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Съемник обшивки и магнитол»
Показать все модели