Нет в наличии
124 грн.
Наличные:
124 грн
Безнал:
149 грн
149 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ABRO AB 300 - Полироль кузова

Этот усиленного действия силиконовый очиститель и полироль очистит поверхность автомобиля от пыльцы растений, гудрона и других дорожных загрязнений; создаст защитную силиконовую пленку, длительно защищающую ваш автомобиль от воды и грязи, а так же быстро и легко сделает выцветшие и потускневшие краски более яркими и придаст поверхности автомобиля яркий блеск. Продукт может быть использован для чистки и
Читать полностью
Технічні параметри:

ABRO AB 300 - Поліроль кузова

Цей посиленої дії силіконовий очисник і поліроль очистить поверхню автомобіля від пилку рослин, гудрону і інших дорожніх забруднень; створить захисну силіконову плівку, довгостроково захищає ваш автомобіль від води і бруду, а також швидко і легко зробить вицвілі й потьмяніли фарби більш яскравими і додасть поверхні автомобіля яскравий блиск. Продукт може бути використаний для чищення і полірування домашнього начиння: керамічної плитки, металевих, хромованих, пофарбованих і емальованих виробів. У цій банці досить продукту для обробки, щонайменше, 2х автомобілів.

Вказівки до застосування: Перед використанням добре струсіть банку. Оброблювана продуктом поверхня повинна бути ретельно вимита. Налийте продукт на м'яку тканину і круговими рухами нанесіть на поверхню. Не слід лити його безпосередньо на поверхню автомобіля! Зачекайте, поки поліроль повністю висохне до утворення тьмяної плівки. Потім швидкими круговими рухами натирайте поверхню до появи глибокого, яскравого блиску. Продуктом можна користуватися і перебуваючи на сонці.
Запобіжні заходи: Може викликати подразнення очей. Отруйно при попаданні всередину. Містить дистилят нафти. При випадковому проковтуванні, не викликайте блювоту. При попаданні в очі, промийте їх проточною водою протягом 15 хвилин.

Применение
кузов, хром
Тип
Полироль
Консистенция
крем
Абразивность
абразивный
Цветовой эффект
прозрачный
Особенности
содержит силикон
Страна производитель
США
Объем
473
Упаковка
канистра
Бренд
ABRO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «ABRO» в категории «Полироль»
Показать все модели