Нет в наличии
399 грн.
Наличные:
399 грн
Безнал:
479 грн
939 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

RS ACL-100- Ионизатор (очиститель) воздуха


Прибор предназначен для эксплуатации в салоне автомобиля при температуре от +1 до +40°С и относительной влажности до 80%. При более высокой влажности прибор работает менее эффективно.

Технические характеристики:

• Питание от бортовой сети автомобиля: 12-15 В,500мАч
• Потребляемая мощность: до 3 Вт
• Производительность: 20 м3/час
• Размер улавливаемых частиц в
Читать полностью
Технічні параметри:

RS ACL-100- Іонізатор (очисник) повітря


Прилад призначений для експлуатації в салоні автомобіля при температурі від +1 до + 40 ° С і відносній вологості до 80%. При більш високій вологості прилад працює менш ефективно.

Технічні характеристики:

• Живлення від бортової мережі автомобіля: 12-15 В, 500мАч
• Споживання енергії: до 3 Вт
• Продуктивність: 20 м3 / год
• Розмір вловлюються частинок в межах: 0,3-100 мкм
• Ефективність очищення: до 99%
• Концентрація негативних аероіонів на відстані 1,5 метра від приладу: до 40000 іон / cм
• Концентрація озону в салоні автомобіля на відстані 0,3 метра від приладу: не більше 15 мкг / м3

• Габарити: 150мм * 70мм * 65мм
• Вага: 0,26 кг
• Колір: чорний


Прилад не робить ніякого впливу на магнітні носії інформації (аудіо- та відеокасети, комп'ютерні дискети, магнітні карти тощо). Однак кишенькові калькулятори рекомендується розташовувати на відстані більше 0,15 м від приладу.
Прилад складається з 2-х основних частин: корпусу, всередині якого розміщено електронний блок живлення, і знімною кришки.
На передній стінці корпуса розташований двоколірний світлодіодний індикатор живлення, на бічну стінку виведений роз'єм для підключення до джерела живлення постійного струму 12-15 В.
Під кришкою на верхній поверхні корпусу закріплені осаджувальні електроди і вузол внутрішньої іонізації, що утворюють очисну камеру, а також два вузли зовнішньої іонізації.
Для запобігання розряду акумулятора при тривалій стоянці автомобіля з включеним приладом, в ньому передбачено спеціальний пристрій, автоматично переводить прилад (при падінні напруги в бортовій мережі нижче 11В) в економічний неробочий режим (споживання - менше 20 мА).
Правила користування
1. Вийміть прилад і з'єднувальний кабель з упаковки.
2. Встановіть прилад на вибране вами місце. Рекомендоване розміщення приладу - передня панель (торпедо), праворуч від водія. Якщо панель похила і не має поглиблення, що оберігає прилад від зісковзування, доцільно використовувати елементи кріплення (двосторонній скотч).
3. Підключіть прилад за допомогою з'єднувального кабелю до бортової мережі автомобіля через роз'єм прикурювача. ПАМ'ЯТАЙТЕ! У більшості сучасних автомобілів при вимкненому запаленні роз'єм прикурювача знеструмлений. У цьому випадку, щоб подати живлення на роз'єм, замок запалювання повинен бути встановлений у відповідне положення.
При підключенні приладу до бортової мережі повинен загорітися двоколірний світлодіодний індикатор живлення на передній стінці корпусу приладу.
Час безперервної роботи приладу не обмежується. Однак при тривалій стоянці автомобіля (більше 3-х діб) рекомендується відключати прилад від бортової мережі, якщо ця функція не передбачена при виключенні запалення.

Тип
Ионизатор
Бренд
RS

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Ира, 04.02.2015

    Пользуюсь ионизатором воздуха дома уже 2 года.Тут Муж подарил в машину,работает тихо.Вообще не заметно.Поставила его в подстаканник.на 2 день вообще перестала замечать что есть в авто.Воздух очищает и ионизирует и в правду-заметила когда в машине покурили 2 человека и стояла дымовая завеса.

  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «RS» в категории «Ионизатор воздуха»
Показать все модели