Нет в наличии
1698 грн.
Наличные:
1698 грн
Безнал:
2038 грн
Приватбанк:
1751 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Neste Oil Superjaahdytinneste XLC красный 10л - антифриз

Цвет: красный
Тип: концентрат
Класс: G12, G12+
Максимальная температура замерзания: -38°C
Емкость: 10л

Neste Superjhdytinneste XLC - антифриз на основе этиленгликоля. По техническим характеристикам: противодействие коррозии, перенос тепла и срок использования, он относится к высшему классу. Хорошая морозостойкость вместе с высокой точкой закипания защищает
Читать полностью
Технічні параметри:

Neste Oil Superjaahdytinneste XLC червоний 10л - антифриз

Колір: червоний
Тип: концентрат
Клас: G12, G12+
Максимальна температура замерзання: -38°C
Ємність: 10л

Neste Superjhdytinneste XLC - антифриз на основі етиленгліколю. За технічними характеристиками: протидія корозії, перенесення тепла і термін використання, він відноситься до вищого класу. Хороша морозостійкість разом з високою точкою закипання захищає двигун як і при дуже низьких, так і при високих температурах.

Neste Superjhdytinneste XLC не містить сполук фосфатів, силікатів і нітритів. Завдяки запатентованим присадкам нового типу, досягається висококласна захист як від корозії для двигунів з металевими і алюмінієвими частинами, так і хороший захист від кавітації.

Особливість Neste Superjhdytinneste XLC - тривалі терміни використання і заміни. За підсумками польових випробувань досягнуті наступні показники заміни продукту: 650 000 км / 8000 годин для вантажних автомобілів і 250 000 км / 2000 годин для легкових автомобілів.

Виробник Neste Oil рекомендує замінювати цей антифриз кожні 5 років або слідувати рекомендаціям виробника двигуна. Neste Superjhdytinneste XLC виконує більшість стандартів для антифризу з тривалим діапазоном заміни, виробників двигунів

OEM, среди них AUDI/VW G 12, G 12+, BMW/ROVER, DAF/LEYLAND, DAIMLER/CHRYSLER, DETROIL DIESEL, DEUTZ, FORD WSS- M97B44-D, HONDA, JAGUAR, KOMATSU, MACK, MAN, OPEL, RENAULT, SAAB, SCANIA TB 1451, SEAT, STEYR, SUZUKI, SKODA.

Тип
Антифриз
Класс
G12, G12+
Цвет
красный
Объем (л)
10
Основа
этиленгликоль
Упаковка
канистра пластиковая
Бренд
Neste Oil

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Neste Oil» в категории «Антифриз»
Показать все модели