Моторное масло Neste Oil Premium 5W-40 4л


Нет в наличии
417 грн.
Наличные:
417 грн
Безнал:
500 грн
Кредит ПУМБ:
501 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Neste Oil Premium 5W-40 4л - моторное масло

Тип: полусинтетическое
Емкость: 4л
Вязкость по SAE: 5W-40
Спецификации: API SL/CF; ACEA A3/B4

Neste Premium 5w40 - это всесезонное полусинтетическое моторное масло для бензиновых и дизельных двигателей. Поддерживает расход масла низким, смазывает в холодных условиях применениях, предотвращает износ двигателя и особенно подходит для бензиновых и дизельных двигателей легковых
Читать полностью
Технічні параметри:

Neste Oil Premium 5W-40 4л - моторне мастило

Тип: напівсинтетичне
Ємність: 4л
В'язкість по SAE: 5W-40
Специфікації: API SL/CF; ACEA A3/B4

Neste Premium 5w40 - це всесезонне напівсинтетичне моторне мастило для бензинових і дизельних двигунів. Підтримує витрату мастила низькою, змащує в холодних умовах застосуваннях, запобігає зносу двигуна і особливо підходить для бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів з пробігом. Завдяки своєму напівсинтетичному складові, мастило Neste Premium має кращі в порівнянні з мінеральними мастилами морозостійкі властивості, при цьому зменшується знос двигуна, менше випаровування мастила знижує витрату мастила. Neste Premium містить кращі сучасні присадки, що підсилюють мастильні властивості, що запобігають відкладенню і корозії двигуна, а також зберігають стабільність протягом усього періоду використання мастила.

Neste Oil Premium 5w-40 виконує вимоги до якості більшості виробників автомобілів. У той же час, слід перевіряти придатність продукту в інструкції з експлуатації автомобіля. Продукт може бути використаний для більш старих автомобілів і при необхідності його можна змішувати з моторним мастилом подібного класу продуктивності.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Neste Oil» в категории «Моторное масло»
Показать все модели