Моторное масло Neste Oil Premium 5W-40 4л


Нет в наличии
489 грн.
Наличные:
489 грн
Безнал:
611 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Neste Oil Premium 5W-40 4л - моторное масло

Neste Premium 5w40 - это всесезонное полусинтетическое моторное масло для бензиновых и дизельных двигателей. Поддерживает расход масла низким, смазывает в холодных условиях применениях, предотвращает износ двигателя и особенно подходит для бензиновых и дизельных двигателей легковых автомобилей с пробегом. Благодаря своему полусинтетическому строению, масло Neste Premium обладает лучшими в
Читать полностью
Технічні параметри:

Neste Oil Premium 5W-40 4л - моторне мастило

Neste Premium 5w40 - це всесезонне напівсинтетичне моторне мастило для бензинових і дизельних двигунів. Підтримує витрату мастила низькою, змащує в холодних умовах застосуваннях, запобігає зносу двигуна і особливо підходить для бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів з пробігом. Завдяки своєму напівсинтетичному складові, мастило Neste Premium має кращі в порівнянні з мінеральними мастилами морозостійкі властивості, при цьому зменшується знос двигуна, менше випаровування мастила знижує витрату мастила. Neste Premium містить кращі сучасні присадки, що підсилюють мастильні властивості, що запобігають відкладенню і корозії двигуна, а також зберігають стабільність протягом усього періоду використання мастила.

Neste Oil Premium 5w-40 виконує вимоги до якості більшості виробників автомобілів. У той же час, слід перевіряти придатність продукту в інструкції з експлуатації автомобіля. Продукт може бути використаний для більш старих автомобілів і при необхідності його можна змішувати з моторним мастилом подібного класу продуктивності.

Тип
Полусинтетическое
Вязкость SAE
5W-40
Объем
4 (л)
Двигатель
дизельный, бензиновый
По типу применения
легковые авто
Классификация ACEA
A3/B4
Классификация API
CF, SL
Производство
Финляндия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Neste Oil» в категории «Моторное масло»
Показать все модели