Моторное масло Neste Oil City Pro LL 5W-30 1л


Нет в наличии
190 грн.
Наличные:
190 грн
Безнал:
228 грн
215 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Neste Oil City Pro LL 5W-30 1л - моторное масло

Neste City Pro LL 5W-30-полностью синтетическое моторное масло для продленных интервалов замены масла, специально разработанное для бензиновых и дизельных двигателей нового поколения Opel и Saab концерна General Motors, оснащенных ECO-Flex System, в которых требованиями являются GM-LL-А-025 или B-025.

Neste City Pro LL 5W-30 выполняет требования GM для продленных интервалов замены
Читать полностью
Технічні параметри:

Neste Oil City Pro LL 5W-30 1л - моторне масло

Neste City Pro LL 5W-30 - повністю синтетичне моторне мастило для продовжених інтервалів заміни мастила, спеціально розроблене для бензинових і дизельних двигунів нового покоління Opel і Saab концерну General Motors, оснащених ECO-Flex System, в яких вимогами є GM-LL-А-025 або B-025.

Neste City Pro LL 5W-30 виконує вимоги GM для продовжених інтервалів заміни мастила специфікацій для бензинових двигунів GM-LL-A-025 і дизельних двигунів GM-LL-B-025 Opel і Saab.

Максимальний допустимий міжсервісний пробіг, вимірюваний системою ECO-Flex System (лічильник для визначення діапазону заміни мастила), встановленої на нових моделях Opel, при використанні Neste City Pro LL 5W-30 для бензинових двигунів -два роки або 30 000 км, і для дизельних двигунів -два роки або 50 000 км. Ця система (лічильник) бере до уваги чинники, що скорочують діапазон заміни мастила, такі як кількість холодних запусків, їзду по місту і тривалу їзду на великих швидкостях. Мастило підходить також і для більш старого покоління автомобілів Opel. У таких випадках для визначення інтервалу заміни слід керуватися інструкцією від виробника автомобіля.

Також і для деяких нових моделей Saab вимоги для мастила GM-LL-A-025 або GM-LL-B025. У цих двигунах необхідно використовувати таке спеціальне мастило, як Neste City Pro LL 5W-30, що виконує вимоги виробника техніки. Максимальний діапазон заміни мастила, як для бензинових, так і для дизельних двигунів - 30 000 км. Мастило також підходить і для більш старого покоління автомобілів Saab. У таких випадках для визначення інтервалу заміни слід керуватися інструкцією від виробника автомобіля. В якості доливання в цих нових автомобілях Opel і Saab слід використовувати мастила, що відповідають класам GM-LL-A-025 і GM-LL-B-025.

Neste City Pro LL 5W-30 підходить також і для інших двигунів легкових автомобілів і мікроавтобусів, наприклад, японських, французьких та італійських бензинових і дизельних, які відповідають класам по API SL, SJ/CF і ACEA A3, B3, B4.

Neste City Pro LL 5W-30 економить паливо, забезпечує чистоту двигуна і зменшує знос протягом усього терміну використання мастила. Витрата мастила - низька.

Тип
Синтетическое
Двигатель
бензиновый, дизельный
Классификация ACEA
A3, B3, B4
Классификация API
SL, SJ, CF
Допуск BMW
Longlife LL-01
Допуск Mercedes Benz, Chrysler, Dodge, Jeep
МВ 229.5
Допуск Opel, General Motors
GM-LL-В-025, GM-LL-A-025
Допуск Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Lamborgini
VW 505 00, VW 502 00
Допуск Fiat
9.55535 G1
Вязкость SAE
5W-30
По типу применения
легковые авто, грузовые авто
Производство
Финляндия
Объем
1
Бренд
Neste Oil

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Neste Oil» в категории «Моторное масло»
Показать все модели