Моторное масло Neste Oil City Standard 5W-40 1л


Заканчивается
177 грн.
Наличные:
177 грн
Безнал:
221 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Neste Oil City Standard 5W-40 1л - моторное масло

Neste City Standard 5W-40 – единственное из масел Neste, удовлетворяющее требованиям VW 505.01, необходимым для TDI дизельных двигателей 2000 и более новых марок с прямым впрыскиванием (115 л.с.).

Neste City Standard 5W-40-синтетическое моторное масло, в котором учтены требования к качеству двигателей современных легковых автомобилей с малым выбросом и требования производителей
Читать полностью
Технічні параметри:

Neste Oil City Standard 5W-40 1л - моторне мастило

Neste City Standard 5W-40 - єдине з мастил Neste, що задовольняє вимогам VW 505.01, необхідним для TDI дизельних двигунів 2000 і більше нових марок з прямим впорскуванням (115 к.с.).

Neste City Standard 5W-40 - синтетичне моторне мастило, в якому враховані вимоги до якості двигунів сучасних легкових автомобілів з малим викидом і вимоги виробників автомобілів. Це мастило особливо підходить для автомобілів з каталізатором, турбо- і багатоклапанних двигунів. Завдяки синтетичному базовому мастилу морозостійкі якості Neste City Standard значно краще звичайних мастил, при цьому зменшується знос двигуна і знижується витрата палива. В умовах високих температур синтетична базова рідина зміцнює масляну плівку і підтримує низьку витрату палива. Neste City Standard містить кращі сучасні присадки, які збільшують мастильну здатність, запобігають утворенню нагару і корозії двигунів, зберігають ефективність при тривалих діапазонах заміни мастил.
Neste City Standard 5W-40 рекомендується використовувати для легкових автомобілів і мікроавтобусів з бензиновими і дизельними двигунами. Підходить для використання цілий рік при нормальних кліматичних умовах, як і для двигунів з турбонаддувом, так і без нього. Neste City Standard 5W-40 перевищує вимоги до якості більшості виробників автомобілів, воно також придатне для використання в більш старих моделях і при необхідності може змішуватися з іншими мастилами.

Тип
Синтетическое
Вязкость
5W-40
Объем
1 (л)
Двигатель
дизельный
классификация ACEA
A3/B4
допуск Mercedes Benz (MB), Chrysler, Dodge, Jeep
МВ 229.1
допуск Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda, Lamborgini
VW 505 01, VW 505 00, VW 500 00
классификация API
CF, SM
По типу применения
легковые авто
Производство
Финляндия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Neste Oil» в категории «Моторное масло»
Показать все модели