Моторное масло Neste Oil City Standard 5W-40 4л


Нет в наличии
604 грн.
Наличные:
604 грн
Безнал:
755 грн
Приватбанк:
622 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Neste Oil City Standard 5W-40 4л - моторное масло

Neste City Standard 5W-40 – единственное из масел Neste, удовлетворяющее требованиям VW 505.01, необходимым для TDI дизельных двигателей 2000 и более новых марок с прямым впрыскиванием (115 л.с.).

Neste City Standard 5W-40-синтетическое моторное масло, в котором учтены требования к качеству двигателей современных легковых автомобилей с малым выбросом и требования производителей
Читать полностью
Технічні параметри:

Neste Oil City Standard 5W-40 4л - моторне мастило

Neste City Standard 5W-40 - єдине з мастил Neste, що задовольняє вимогам VW 505.01, необхідним для TDI дизельних двигунів 2000 і більше нових марок з прямим впорскуванням (115 к.с.).

Neste City Standard 5W-40 - синтетичне моторне мастило, в якому враховані вимоги до якості двигунів сучасних легкових автомобілів з малим викидом і вимоги виробників автомобілів. Це мастило особливо підходить для автомобілів з каталізатором, турбо- і багатоклапанних двигунів. Завдяки синтетичному базовому мастилу морозостійкі якості Neste City Standard значно краще звичайних мастил, при цьому зменшується знос двигуна і знижується витрата палива. В умовах високих температур синтетична базова рідина зміцнює масляну плівку і підтримує низьку витрату палива. Neste City Standard містить кращі сучасні присадки, які збільшують мастильну здатність, запобігають утворенню нагару і корозії двигунів, зберігають ефективність при тривалих діапазонах заміни мастил.
Neste City Standard 5W-40 рекомендується використовувати для легкових автомобілів і мікроавтобусів з бензиновими і дизельними двигунами. Підходить для використання цілий рік при нормальних кліматичних умовах, як і для двигунів з турбонаддувом, так і без нього. Neste City Standard 5W-40 перевищує вимоги до якості більшості виробників автомобілів, воно також придатне для використання в більш старих моделях і при необхідності може змішуватися з іншими мастилами.

Тип
Синтетическое
Вязкость
5W-40
Объем
4 (л)
Двигатель
бензиновый, дизельный
По типу применения
легковые авто
Классификация ACEA
A3/B4
Классификация API
CF, SM
Допуск Mercedes Benz, Chrysler, Dodge, Jeep
МВ 229.1
Допуск Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Lamborgini
VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00
Производство
Финляндия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Neste Oil» в категории «Моторное масло»
Показать все модели