Моторное масло Eurol Evolence 10W-30 5л


Нет в наличии
1231 грн.
Наличные:
1231 грн
Безнал:
1539 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Eurol Evolence 10W-30 5л - моторное масло

Полностью синтетическое моторное масло с длительным сроком эксплуатации и хранения на основе технологии mid SAPS (сниженное содержание сульфатной золы, фосфора и серы)

Eurol® Evolence включает в себя спектр полностью синтетических моторных масел для бензиновых двигателей легковых автомобилей. Это масло может быть использовано в машинах, оснащенных каталитическими нейтрализаторами
Читать полностью
Технічні параметри:

Eurol Evolence 10W-30 5л - моторне мастило

Повністю синтетичне моторне мастило з тривалим терміном експлуатації та зберігання на основі технології mid SAPS (знижений вміст сульфатної золи, фосфору і сірки)

Eurol® Evolence включає в себе спектр повністю синтетичних моторних мастил для бензинових двигунів легкових автомобілів. Це мастило може бути використано в машинах, оснащених каталітичними нейтралізаторами відпрацьованих газів, двигунами з турбонаддувом і системами прямого вприскування, де потрібне застосування мастил типу API SN / SN-RC (а також SJ, SL і SM) або ILSAC GF-5 (а також GF-2, -3 і -4).

Мастило Eurol® Evolence, виготовлене з присадками ОPТ пропонує виключно високий рівень захисту, в тому числі - для турбокомпресорів, після тривалих інтервалів між замінами мастила.

Мастило Eurol® Evolence протистоїть окисленню при високій температурі, а також утворення відкладень, запобігає появі шламу і нагару на поверхнях, і відповідає найвищим стандартам 2010 США для захисту від зносу двигуна.

Мастило Eurol® Evolence пропонує підвищену економію палива і її підтримку на досягнутому рівні, що зменшує викиди. Крім цього, мастило сумісне з сортами бензину, що містять до 85% етанолу (E85). Eurol® Evolence підходить для сучасних гібридних автомобілів таких марок, як Toyota, Honda і Lexus.

Мастило Eurol® Evolence може використовуватися там, де рекомендується застосування мастил GM 6094M, Chrysler MS 6395 і Ford WSS-M2C-945A або 946A, оскільки Eurol® Evolence 0W-20 також відповідає вимогам GM dexos1 ™.

Тип
Синтетическое
Вязкость
10W-30
Объем
5 (л)
Двигатель
дизельный, бензиновый
Совместимость с сажевыми фильтрами и катализаторами
да
По типу применения
легковые авто
Классификация API
SN-RC, SN
Классификация ILSAC
GF-5
Допуск Chrysler, Dodge, Jeep
MS-6395
Допуск Ford, Aston Martin, Jaguar, Land Rover, Volvo
WSS M2C 945A, WSS M2C 946A
Допуск Opel, General Motors
GM dexos 2
Производство
Нидерланды

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Eurol» в категории «Моторное масло»
Показать все модели