Тормозная жидкость Eurol Braikfluid DOT 4 1л


Нет в наличии
187 грн.
Наличные:
187 грн
Безнал:
224 грн
247 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Eurol Braikfluid DOT 4 1л - тормозная жидкость

Тип: синтетическая
Емкость: 1л

Стандарты и допуски:
SAE J 1703
ISO 4925
BMW 9368
MAN TUC v3681

Тормозная жидкость для барабанных и дисковых тормозов

Eurol® Brake Fluid - высококачественный продукт, специально разработанный для гидравлических тормозных систем легкового и грузового транспорта, мопедов, скутеров, подъемников и мотоциклов, барабанных
Читать полностью
Технічні параметри:

Eurol Braikfluid DOT 4 1л - гальмівна рідина

Тип: синтетична
Ємність: 1л

Стандарти та допуски:
SAE J 1703
ISO 4925
BMW 9368
MAN TUC v3681

Гальмівна рідина для барабанних і дискових гальм

Eurol® Brake Fluid - високоякісний продукт, спеціально розроблений для гідравлічних гальмівних систем легкового та вантажного транспорту, мопедів, скутерів, підйомників та мотоциклів, барабанних і дискових гальм (з або без ABS/ASR).

Eurol® Brake Fluid забезпечує максимальний захист проти іржі і пропонує оптимальне сприйняття та передачу високої температури.

Продукт не пошкоджує ізоляцію, метали або сплави. Через маслянистість цієї гальмівної рідини, знос зменшений до мінімуму. Гальмівна рідина Eurol® стійка і не викликає відкладень. Через низьку в'язкості при низьких температурах, продукт гарантує чудові робочі характеристики в холодних кліматичних умовах.

Eurol® Brake Fluid має високу "мокру" точку кипіння, яка запобігає замоченню пари при інтенсивному гальмуванні. В результаті безпеку і надійність гальмівної системи збільшені суттєво. Однак, дуже важливо перевірити і замінювати гальмівні рідини регулярно. Через гігроскопічності всі гальмівні рідини поглинають вологу після деякого часу, що призводить до більш низької "мокрою" точки кипіння і втрати якості.

Eurol® Brake Fluid не можна змішувати в системах з мінеральною рідиною (LHM, зазвичай зеленого кольору) або з силіконовою рідиною (червоного кольору, DOT 5).

Класс
DOT 4
Объем
1
Бренд
Eurol

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Eurol» в категории «Тормозная жидкость»
Показать все модели