Нет в наличии
1293 грн.
Наличные:
1293 грн
Безнал:
1552 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Klyde CVR-3 - видеорегистратор

Автомобильный видеорегистратор с дополнительной функцией съемки в ночном режиме, одновременная запись аудио и видео. Производит запись объектов внешнего окружения, во время управления автомобилем или в случае важных происшествий. Также может производить запись происходящего в салоне. Хороший помощник для страховых компаний на случай аварий, помогающий установить правомерность (или неправомерность)
Читать полностью
Технічні параметри:

Klyde CVR-3 - відеореєстратор

Автомобільний відеореєстратор з додатковою функцією зйомки в нічному режимі. Одночасний запис аудіо та відео. Пристрій здійснює запис об'єктів зовнішнього світу під час керування автомобілем або в разі важливих подій. Також може проводити запис того, що відбувається в салоні. Хороший помічник для страхових компаній на випадок аварій, бо допомагає встановити правомірність (або неправомірність) звернень. Рекомендується для використання в автомобілях, що пересуваються по автомагістралях з насиченим дорожнім трафіком. Відеореєстратор легко встановлюється практично в усі типи автотранспортних засобів, записує умови руху транспорту в режимі реального часу. Також чудово підходить для запису подій під час конференцій та засідань.

Примітки:
Пристрій забезпечений інфрачервоним підсвічуванням для зйомки в нічному режимі. Для активації даного режиму зйомки натисніть відповідну кнопку. Про його активність свідчить індикатор зеленого кольору. Живлення здійснюється від літієвих акумуляторів; за необхідності пристрій можна підзаряджати через USB-кабель, другий кінець якого підключається в роз'єм електроживлення. Дана камера не має вбудованої карти пам'яті, тому перед використанням вставте SD/MMC карту у відповідний слот. Відеореєстрація відбувається за циклічним принципом – коли пристрій зберігання інформації буде повністю заповнений даними, реєстратор почне запис спочатку, стираючи попередні файли.

Комплект поставки:
1 x портативний аудіовідеореєстратор з інфрачервоним підсвічуванням
1 x зарядний пристрій для реєстратора
1 x USB-кабель

Тип
Универсальный
Разрешение записи
640x480 (VGA)
Корпус
моноблок
Оснащение
-
Дополнительно
-
Тип крепления
не поворотное
Количество камер
1
Угол обзора
90
Экран
нет
Аккумулятор
встроенный
Процессор
-
Максимальный объем карты памяти
32 (Gb)
Тип карты памяти
SD
Порты и разъемы
mini USB
Цвет
черный
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Екатерина, 02.03.2015

    причина уценки?

    Эксперт avtozvuk.ua

    Очень старая модель


Другие модели марки «Klyde» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели