Виброизоляция Шумoff Проф 540х750 мм


Есть в наличии
78 грн.
Наличные:
78 грн
Безнал:
94 грн
82 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Шумoff Проф 540х750 мм - Виброизоляция

Размер листа: 540х750 мм
Виброгасящий термоклеящийся материал толщиной 1.5мм, снижающий шум металлических и пластиковых панелей возникающий при их вибрации.

Выгодные особенности
1. Материал максимально похож на заводской. Имеет низкую начальную липкость, достаточную только для первичного монтажа. Затем требует разогрева до 60гр С для окончательного монтажа на поверхность.
Читать полностью
Технічні параметри:

Шумoff Проф 540х750 мм - Віброізоляція

Розмір листа: 540х750 мм
Вібропоглинаючий термоклейкий матеріал товщиною 1.5 мм, що знижує шум металевих і пластикових панелей, які виникають при вібрації.

Вигідні особливості
1. Матеріал максимально схожий на заводський. Має низьку початкову липкість, достатню тільки для первинного монтажу. Потім вимагає розігріву до 60гр С для остаточного монтажу на поверхню. Вібропоглинаючий матеріал на бітумній основі зазвичай застосовують для обробки автомобіля, коли хочуть надати йому «заводський» вигляд, так як на заводах застосовують матеріали саме такого типу (бітумні).
2. Для зручності роботи на поверхню матеріалу нанесено АА-папір, що забезпечує можливість зручно працювати з бітумом (при роботі з тепловим пістолетом). АА-папір має лініювання, що спрощує процес розкрою матеріалу перед монтажем.
3. Бітумний шар доопрацьований і витримує мінусові температури, не стає крихким. Не зламається при транспортуванні. Має низьку початкову липкість при нормальних температурах, що забезпечує легкий і зручний розкрій (інструмент і руки залишаться чистими). В процесі монтажу матеріал можна відірвати від поверхні поки не проведено наплавлення.
4. Зручний при монтажі на складні рельєфні поверхні. Може бути змонтований на поверхню вигнуту в 3-х площинах.
5. Не залишає запаху бітуму в салоні автомобіля.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Шумoff» в категории «Виброизоляция»
Показать все модели