Хардтоп Roll-N-Lock M-Series


Нет в наличии
41633 грн.
Наличные:
41633 грн
Безнал:
49963 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Roll-N-Lock M-Series - Ролет

Тип: выдвижная крышка
Нагрузка: 60 кг
Материал каркаса: алюминий

Roll-N-Lock M-серии – самая передовая выдвижная крышка, во время разработки которой, были пересмотрены все правила безопасности багажника пикапа. Открытие или закрытие крышки занимает буквально секунды. Roll-N-Lock M-серии – это гибрид тента и ролета. Roll-N-Lock - наиболее сложная и универсальная крышка на сегодняшний день.
Читать полностью
Технічні параметри:

Roll-N-Lock M-Series - Ролет

Тип: висувна кришка
Навантаження: 60 кг
Матеріал каркаса: алюміній

Roll-N-Lock M-серії - сама передова висувна кришка, під час розробки якої, були переглянуті всі правила безпеки багажника пікапа. Відкриття або закриття кришки займає буквально секунди. Roll-N-Lock M-серії - це гібрид тенту і ролета. Roll-N-Lock - найбільш складна і універсальна кришка на сьогоднішній день.

Кришку Roll-N-Lock M-серії від конкурентів відрізняє не тільки високу якість зовнішнього матеріалу, а й дизайн гратчастого каркаса з алюмінію, який підтримує всю конструкцію. Уважне вивчення показує, що коли кришка повністю закрита - всі планки нерозривно зімкнуті, в теж час, якщо згортати його - нету контакту «метал-метал» між планками.

Пружина скручування обладнання: Roll-N-Lock використовує важку пружину приводу, яка розташована в 3 "алюмінієвої котушці, для забезпечення безвідмовної роботи на багато років.

Дренаж: втоплені зливні трубочки забезпечують швидке і повне осушення багажного відділу.

Позиції фіксації кришки: може бути відкрита повністю, закрита або утримуватися в ¼, ½, ¾ положенні. Для комфортного закриття кришки використовується спеціальний ремінь.

Заглушка замку: Для холодних регіонів розроблена ключова заглушка, щоб запобігти потраплянню води в механізм замку і його наступні заморожування.

Кришка Roll-N-Lockможет витримати навантаження близько 60 кг, але використовувати в якості робочої поверхні не рекомендується.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Roll-N-Lock» в категории «Хардтоп»
Показать все модели