Майки-чехлы KEGEL KOSZULKI перед желтый


Заканчивается
260 грн.
Наличные:
260 грн
Безнал:
325 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KEGEL KOSZULKI перед желтый - Автомобильные майки на передние сидения

Цвет: желтый
Серия оригинальных продуктов, годами пользующихся большим интересом со стороны клиентов. Они значительно изменяют внешний вид автомобильных сидений, придавая автомобилю неповторимый характер. Одновременно они защищают сиденье и повышают его функциональность.

Чехлы-майки неизменно получают очень хорошие отзывы от клиентов. Это универсальный
Читать полностью
Технічні параметри:

KEGEL KOSZULKI перед жовтий - Автомобільні майки на передні сидіння

Колір: жовтий
Серія оригінальних продуктів, роками користується великим інтересом з боку клієнтів. Вони значно змінюють зовнішній вигляд автомобільних сидінь, надаючи автомобілю неповторний характер. Одночасно вони захищають сидіння і підвищують його функціональність.

Чохли-майки незмінно отримують дуже хороші відгуки від клієнтів. Це універсальний чохол, який підходить майже до кожного автомобільного сидіння. Чохол легко і швидко надягається, а матеріал, з якого він виготовлений - бавовняний трикотаж, зміцнений пінопластом - забезпечує гарні користувальницькі властивості.

Натуральна бавовна із зовнішнього боку робить чохол приємним на дотик, він не електризується, добре вбирає піт. Підкладка з пінопласту, в свою чергу, не дозволяє чохлу зрушуватися на сидінні. Крім того, бавовняний трикотаж, з якого виготовлена «майка», пофарбований із застосуванням сучасних методів, барвниками відомих виробників, завдяки чому, в порівнянні з іншими бавовняними виробами, він відрізняється підвищеною кольоростійкістю під впливом сонячних променів і при пранні. Професійне виконання.

Щоб збільшити можливості пристосування чохлів до індивідуальних потреб клієнтів, ми пропонуємо чохли-майки як окремі вироби, з яких легко можна скласти комплект: чохол-майка на передні сидіння (2 шт.), Чохол-майка на заднє сидіння, чохли на підголовники до чохлів-майок (2 шт.), подушка на ремінь безпеки.

Одна коробка містить: 2 чохли для переднього сидіння.

Тип
Универсальные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KEGEL» в категории «Майки-чехлы»
Показать все модели