Есть в наличии
30 грн.
Наличные:
30 грн
Безнал:
36 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Energizer Alkaline A23 611330 1шт./уп. - элемент питания

Типоразмер: A23
Напряжение: 12 В
В комплекте: 1 шт.

Батарейка Energizer Alkaline A23 FSB1 отлично подходит для различных устройств, от электронных книжек до медицинских приборов для определения уровня глюкозы. Ее универсальность делает её практически незаменимой в ежедневном использовании.

Energizer Alkaline A23 FSB1 также характеризуется увеличенной
Читать полностью
Технічні параметри:

Energizer Alkaline A23 611330 1шт./уп. - елемент живлення

Типорозмір: A23
Напруга: 12 В
У комплекті: 1 шт.

Батарейка Energizer Alkaline A23 FSB1 відмінно підходить для різних пристроїв, від електронних книжок до медичних приладів для визначення рівня глюкози. Її універсальність робить її практично незамінною в щоденному використанні.
 
Energizer Alkaline A23 FSB1 також характеризується збільшеною ємністю 55 мА/год, широким спектром використання і тривалим часом роботи.

Елементи живлення ENERGIZER Alkaline A23 611330 спеціалізовані для застосування в часто використовуваних електронних пристроїв, наприклад: портативні переносні пристрої, ліхтарі, електронні іграшки та ін. Перевагою батарейок ENERGIZER Alkaline A23 611330 є збільшений період роботи на 60% і термін збереження заряду в період зберігання ( без використання), який досягає 7 років. Завдяки цим характеристикам забезпечена довга і безперервна робота електронних пристроїв. За хімічним складом батарейка лужна. У порівнянні з іншими типами батарейок, в складі не міститься ртуті або інших хімічно токсичних компонентів, тому її можна вважати безпечною для використання. Також особливістю батарейки ENERGIZER Alkaline A23 611330 є застосування спеціальної технології при виготовленні PowerSEAL, завдяки якій забезпечено захист від протікання.
Лужні батарейки можуть функціонувати при безперервному розряді набагато довше, ніж сольові. При цьому навантаження буде більш інтенсивним. Основною перевагою елементів живлення є збільшений струм розряду. Також вони відмінно функціонують у великому діапазоні температур.

Количество в упаковке
1
Тип
Батарейки
Формат
A23
Бренд
ENERGIZER

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «ENERGIZER» в категории «Элемент питания»
Показать все модели