Скотч двусторонний BISON 6305487 1м х 19мм прозрачный


Есть в наличии
245 грн.
Наличные:
245 грн
Безнал:
294 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

BISON 6305487 - Скотч двухсторонний

Двухсторонний скотч на вспененной основе BISON 6305487 является расходным материалом, который применяют для склеивания гладких, а также шершавых и неровных поверхностей. Данная лента обладает высокой адгезией и хорошо подходит для приклеивания увесистых предметов, либо предметов, на которые в процессе эксплуатации приходится нагрузка.
Лента пригодна как для внутренних, так и для внешних работ.
Читать полностью
Технічні параметри:

BISON 6305487 - Скотч двосторонній

Двосторонній скотч на пінній основі BISON 6305487 є витратним матеріалом, який застосовують для склеювання гладких, а також шорстких і нерівних поверхонь. Дана стрічка має високу адгезію і добре підходить для приклеювання важких предметів, яких предметів, на які в процесі експлуатації доводиться навантаження.
Стрічка придатна як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Скотч відмінно підходить для швидкої і легкої фіксації, наприклад, плінтусів, поштових скриньок, плиток, іменних табличок, номерів будинків, детекторів диму, підвісних гачків, електричних щитків і безлічі інших предметів. Також підходить для кріплення різних елементів оздоблення та декоративної окантовки з поліуретану або пінополістиролу на гладкі і шорсткі поверхні.
Відмінними властивостями стрічки є висока кінцева міцність з'єднання, простота використання, універсальність в застосуванні, а також дуже високий рівень адгезії, який становить 120 кг на моток або 1кг / 1,3 см стрічки для гладких поверхонь і 250г / 2см для шорстких і нерівних. При монтажі важливо враховувати силу адгезії і, виходячи із неї, використовувати достатню довжину стрічки для монтажу важких предметів.
Для роботи з поверхнями вони повинні бути сухими, чистими і знежиреними. Після приклеювання рекомендується притиснути з'єднання.
особливості:
- рекомендується склеювати поверхні з однаковою температурою від 15 до 35 градусів
- термостійкість стрічки зберігається в діапазоні -20 ... + 75 градусів
- адгезія для гладких поверхонь - 1 кг / 1,3 см
- адгезія для шорстких поверхонь - 250г / 2см

Тип
Скотч двусторонний
Длина
1
Ширина
19
Цвет
прозрачный
Бренд
BISON

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «BISON» в категории «Изолента / Скотч»
Показать все модели