Воск Motip 000710 600мл


Есть в наличии
150 грн.
Наличные:
150 грн
Безнал:
188 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Motip 000710 - быстрый полироль

Объем: 600 мл
Упаковка: балон с аэрозолем

Моментальный полироль в аэрозоле Speed Wax Motip предназначен для обработки лакокрасочного покрытия автомобилей с целью сообщения ему большей глубины цвета и блеска. Препарат легко наносится и располировывается, подходит для обработки лакокрасочных покрытий любого цвета и типа. Наиболее целесообразно использовать этот полироль после моек между основными
Читать полностью
Технічні параметри:

Motip 000710 - швидкий поліроль

Об'єм: 600 мл
Упаковка: балон з аерозолем

Моментальний поліроль в аерозолі Speed Wax Motip призначений для обробки лакофарбового покриття автомобілів з метою надання йому більшої глибини кольору і блиску. Препарат легко наноситься і розполіровується, підходить для обробки лакофарбових покриттів будь-якого кольору і типу. Найбільш доцільно використовувати цей поліроль після мийок між основними сезонними поліруваннями, - більше не для захисту ЛФП, а для підтримки блиску.

ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ:
Підходить для всіх типів і кольорів лакофарбового покриття. Дуже швидко наноситься і располіровивать. Надають кузову стійкий і глибокий блиск.

ЗАСТОСУВАННЯ:
Вимийте і протріть насухо кузов автомобіля. Економно нанесіть препарат на відповідну частину кузова автомобіля (двері, крило капот та ін.). Дайте препарату трохи підсохнути до появи видимого матового нальоту. Располіруйте поліроль чистої м'якою серветкою з мікрофібри або іншим подібним матеріалом.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Motip» в категории «Полироль»
Показать все модели