Полироль пластика Motip 000753BS


Нет в наличии
138 грн.
Наличные:
138 грн
Безнал:
166 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Motip 000753BS - восстановитель черного пластика

Объем: 500 мл
Упаковка: флакон

Восстановитель черного цвета для бампера Bumper Black Motip - это воско- и силиконосодержащий препарат черного цвета, предназначенный для обработки внешней кузовной отделки автомобиля из пластика или резины (бамперы, молдинги, уплотнители и пр.). Сообщает деталям блеск и отличный внешний вид. Предотвращает налипание пыли и грязи.
Читать полностью
Технічні параметри:

Motip 000753BS - відновник чорного пластику

Об'єм: 500 мл
Упаковка: флакон

Відновник чорного кольору для бампера Bumper Black Motip - це препарат з вмісто силікону та воску чорного кольору, призначений для обробки зовнішнього кузовного оздоблення автомобіля з пластику або гуми (бампери, молдинги, ущільнювачі та ін.). Надає деталям блиск і відмінний зовнішній вигляд. Запобігає налипанню пилу і бруду.

ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ:
Легко наноситься і располіровивать вручну. Ефективно заповнює і приховує різні пошкодження на пластику, в тому числі подряпини, потертості, сліди впливу різного роду хімічних речовин. Може застосовуватися і для обробки пластику в салоні автомобіля, але з обов'язковою наступною "консервацією" отриманого покриття за допомогою поліролю для торпедо.

ЗАСТОСУВАННЯ:
Вимийте і висушіть оброблювану поверхню. Нанесіть препарат тонким шаром на оброблювану поверхню. Розполіруйте препарат круговими рухами за допомогою чистої м'якої серветки або мікрофібри.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Motip» в категории «Полироль пластика»
Показать все модели