Чехлы на сидения автомобиля KEGEL Energy XL красный


Нет в наличии
346 грн.
Наличные:
346 грн
Безнал:
415 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

KEGEL Energy XL красный - Комплект чехлов

Цвет: красный
Чехлы с интересной, динамической стилистикой, выполненные из прочного и практичного материала. Целое дополняют яркие цвета и красивая вышивка. Почти 100-процентная цветоустойчивость. Профессиональное выполнение.

Эти чехлы прекрасно выполняют как функцию защиты сидений, так и эстетическую – заметно изменяют и «освежают» интерьер автомобиля, придают ему спортивный вид.
Читать полностью
Технічні параметри:

KEGEL Energy XL червоний - Комплект чохлів

Колір: червоний
Чохли з цікавою, динамічною стилістикою, виконані з міцного і практичного матеріалу. Ціле доповнюють яскраві кольори і красива вишивка. Майже 100-відсоткова кольоростійкість. Професійне виконання.
 
Ці чохли прекрасно виконують як функцію захисту сидінь, так і естетичну - помітно змінюють і «освіжають» інтер'єр автомобіля, надають йому спортивний вид.

Чохли «Energy», як і всі наші універсальні чохли, були ретельно спроектовані і пройшли всілякі тести. Тому вони підходять для сидінь, перерахованих у таблиці розмірів, так само, як кращі чохли, зшиті за мірками, точно повторюючи форму сидінь і враховуючи більшість їх деталей. Адаптація чохлів до всіх моделей, перерахованих у таблиці розмірів, ретельно перевірена нашими проектувальниками.

Розмір XL - одна коробка містить: 2 чохли для переднього сидіння, 2 чохла для заднього сидіння (4 елементи), 2 чохла для підголівників, засувки для підголівників, пряжки для монтажу.

Сумісність:
AUDI 80 B4
DAEWOO Polonez по 1994
FIAT 125
FORD Sierra, Orion, Granada, Taurus, Taunus
GAZ Volga
MERCEDES 190, 123, 124
OPEL Ascona, Record, Senator
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KEGEL» в категории «Чехлы на сидения автомобиля»
Показать все модели