Щетка Tom Par 90110


Есть в наличии
59 грн.
Наличные:
59 грн
Безнал:
71 грн
62 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Tom Par Щетка BUS 90110

В процессе движения на автомобиле, его кузов загрязняется и теряет эстетичность своего внешнего вида, требуя соответственного ухода – мойки. Для повышения качества и упрощения процесса мойки рекомендуется применять специальный инвентарь – щётки.
Щетка Tom Par 90110 оборудована специальным водным клапаном, позволяющим подключать садовый шланг для постоянной подачи воды и резиновой полосой для предотвращения
Читать полностью
Технічні параметри:

Tom Par Щітка BUS 90110

У процесі руху на автомобілі, його кузов забруднюється і втрачає естетичність свого зовнішнього вигляду, вимагаючи відповідного догляду - миття. Для підвищення якості та спрощення процесу мийки рекомендується застосовувати спеціальний інвентар - щітки.
Щітка Tom Par 90110 обладнана спеціальним водним клапаном, що дозволяє підключати садовий шланг для постійної подачі води і гумовою смугою для запобігання ровводів, що допускає використання щітки для миття вітрового скла і вікон.
Ідеально підходить для миття фургонів, вантажівок і напівпричепів, завдяки великій ширині і можливості приєднувати ручку будь-яких розмірів.
Щетинки виконані з синтетичного матеріалу (полівінілхлориду - ПВХ) середньої жорсткості. Це сприяє якісному і швидкому видаленню будь-яких забруднень, в тому числі з важкодоступних місць, наприклад, стиків і щілин. При цьому щітка дбайливо ставиться і не пошкоджує лакофарбове або хромове покриття кузова і причепа.
Універсальна - може застосовуватися як для автомобілів, так і для причепів, човнів і в побуті.
Виконана з міцного пластику, стійкого до впливу високих температур і хімічних засобів - завдяки цьому щітка прослужить довгий час.

Ручка
короткая
Предназначены для
мытья кузова
Тип
Щетка насадка
Бренд
Tom Par

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    денис, 25.11.2015

    Вона йде з ручкою чі без? яка довжина ручки?

    Эксперт avtozvuk.ua

    Без ручки


Другие модели марки «Tom Par» в категории «Щетка»
Показать все модели