Шампунь Greenotex Universal Active Foam 16206 20л


Нет в наличии
1503 грн.
Наличные:
1503 грн
Безнал:
1804 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Greenotex Universal Active Foam - Универсальный концентрат активной пены

Объем: 20 л
Вес: 22 кг
Universal Active Foam – концентрированное высокопенное щелочное моющее средство для внешней мойки всех видов автомобильного транспорта. Универсальность в применении позволяет использовать средство во всех типах автомоек, станциях технического обслуживания, для обслуживания легковых и смешанных автопарков.

СВОЙСТВА
Читать полностью
Технічні параметри:

Greenotex Universal Active Foam - Універсальний концентрат активної піни

Об'єм: 20 л
Вага: 22 кг
Universal Active Foam - концентрований високопінний лужний миючий засіб для зовнішнього миття всіх видів автомобільного транспорту. Універсальність в застосуванні дозволяє використовувати засіб у всіх типах автомийок, станціях технічного обслуговування, для обслуговування легкових і змішаних автопарків.

ВЛАСТИВОСТІ
Universal Active Foam розроблено на основі новітніх технологій і служить для видалення статичної дорожньої плівки і стійких жирових та інших органічних забруднень на автомобілях.
Безпечно у використанні і може застосовуватися з використанням розпилювачів, пеногенераторов і пенокомплектов (пенопістолетов). Має легкий нешкідливий запах, не вимагає застосування спеціальних засобів захисту. Містить інгібітори корозії. Биоразлагаемость - більше 90%.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Зовнішній вигляд: Жовто-коричнева прозора рідина
pH (1%): 12
Щільність (20 ° C): 1.10 - 1.12 kg / l

ВКАЗІВКИ ДО ЗАСТОСУВАННЯ
Рекомендована концентрація робочого розчину для установок та мийки легкового автотранспорту: 3-5%, для вантажного автотранспорту: 7-10% залежно від забруднень поверхні. Попереднє розведення для пенопістолета: 1: 3-1: 4, пеногенератора, розпилювача: 1:20 - 1: 40.Необходімо пам'ятати: при використанні пенокомплектов (пенопістолетов) треба враховувати, що при їх високої продуктивності немає необхідності в попередньому приготуванні розчину.
Нанести на поверхню горизонтальними рухами в напрямку знизу-вгору і залишити для активації до 3-5 хвилин, не допускати висихання. Рекомендується змивати струменем води під високим тиском.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
Не використовувати засіб на гарячих поверхнях або під дією прямих сонячних променів. Не допускати висихання. Якщо необхідно, перед використанням перевірити на невеликій поверхні. Берегти від замерзання.
Перед використанням ознайомитися з паспортом безпеки.

Объем
20
Применение
бесконтактная мойка
Концентрация
1 к 3, 1 к 20
Растворять в воде
холодной и теплой
Пенообразование
высокое
Особенности
концентрат
Бренд
Greenotex

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Greenotex» в категории «Шампунь»
Показать все модели