Очиститель Greenotex Turbo Force Cleaner 03253 25л


Нет в наличии
2505 грн.
Наличные:
2505 грн
Безнал:
3006 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Greenotex Turbo Force Cleaner - Концентрат для удаления сложных загрязнений

Объем: 25 л
Вес: 28 кг
Turbo Force Cleaner – концентрированное щелочное малопенное моющее средство, используемое в предварительной мойке для удаления любых стойких органических загрязнений (следы и остатки насекомых, пятна битума, древесная смола и т.п.) с различных поверхностей всех видов автомобильного транспорта. Наиболее эффективно для удаления
Читать полностью
Технічні параметри:

Greenotex Turbo Force Cleaner - Концентрат для видалення складних забруднень

Об'єм: 25 л
Вага: 28 кг
Turbo Force Cleaner - концентрований лужний малопенний миючий засіб, що використовується в попередньій мийці для видалення будь-яких стійких органічних забруднень (сліди і залишки комах, плями бітуму, деревна смола тощо) з різних поверхонь всіх видів автомобільного транспорту. Найбільш ефективно для видалення сополімерів (відповідно до вимог корпорації PSA Peugeot Citroen). Містить інгібітори корозії.
Призначено для професійного застосування.

ВЛАСТИВОСТІ
Turbo Force Cleaner розроблений на основі новітніх технологій і служить для видалення статичної дорожньої плівки і стійких жирових та інших органічних забруднень на будь-яких поверхнях автомобілів.
Безпечний у використанні і може застосовуватися з використанням розпилювачів високого чи низького тиску. Не має шкідливого запаху, не вимагає застосування спеціальних засобів захисту. Биоразлагаемость - більше 90%.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Зовнішній вигляд: Світло-жовта прозора рідина
pH (1%): 12
Щільність (20°C): 1.110 kg/l

ВКАЗІВКИ ДО ЗАСТОСУВАННЯ
Рекомендована концентрація робочого розчину для звичайної мийки 5-10%, для видалення залишків комах - 10-20%, для очищення колісних дисків, видалення бітумних плям і зняття консерванту з нових автомобілів - 20-30%. 20% -й розчин - це пропорція 1: 4, тобто одна частина кошти + чотири частини води. Нанести на поверхню і залишити для активації до 3-5 хвилин, не допускати висихання. Змивати струменем води під високим тиском. Необхідно пам'ятати, що при використанні розпилювачів високого тиску необхідно враховувати продуктивність обладнання.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
Не використовувати засіб на гарячих поверхнях або під дією прямих сонячних променів. Не допускати висихання. Якщо необхідно, перед використанням перевірити на невеликій поверхні. Берегти від замерзання.
Перед використанням ознайомитися з паспортом безпеки.

Очищает от
гудрона, остатков насекомых, смолы деревьев
Подходит для
лакокрасочного покрытия
Упаковка
канистра
Консистенция
жидкая
Объем
25
Бренд
Greenotex

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Greenotex» в категории «Очиститель»
Показать все модели