Воск Greenotex Master Wax Dryer 05055 5л


Нет в наличии
803 грн.
Наличные:
803 грн
Безнал:
964 грн
Кредит ПУМБ:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Greenotex Master Wax Dryer - Концентрат средства для ускорения сушки

Объем: 5 л
Вес: 4.90 кг
Master Wax Dryer – высококонцентрированное средство на основе воска для ускорения процесса сушки автомобилей после мойки. Быстродействие средства обеспечивает практически моментальный эффект. Действие средства основано на принципе обратного осмоса. Предназначено для профессионального применения. Незаменимо для быстрого обслуживания
Читать полностью
Технічні параметри:

Greenotex Master Wax Dryer - Концентрат засобу для прискорення сушки

Об'єм: 5 л
Вага: 4.90 кг
Master Wax Dryer - висококонцентрований засіб на основі воску для прискорення процесу сушіння автомобілів після миття. Швидкодія засобу забезпечує практично миттєвий ефект. Дія засобу засноване на принципі зворотного осмосу. Призначено для професійного застосування. Незамінне для швидкого обслуговування великого потоку автомобілів.

ВЛАСТИВОСТІ
Master Wax Dryer розроблений на основі новітніх технологій, відновлює глянець лакофарбового покриття та оновлює вигляд інших поверхонь. Засіб ефективно як для жорсткою, так і для м'якої води. Безпечно у використанні. Має легкий нешкідливий аромат, не вимагає застосування спеціальних засобів захисту. Не містить силікону.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Зовнішній вигляд: Синя прозора рідина
pH (1%): 5
Щільність (20°C): 0.980 kg/l

ВКАЗІВКИ ДО ЗАСТОСУВАННЯ
Може використовуватися в декількох випадках. При використанні в якості агента сушіння - концентрація робочого розчину 2-5%, тобто від 1:20 до 1:50. При використанні в якості рідкого «холодного» або «гарячого» воску - рекомендована концентрація робочого розчину 5-10%. Для механічних тунельних або портальних установок достатньо мінімального дозування близько 10-20 мл на один автомобіль. Для ручного миття в «домашніх» умовах рекомендується розчинити 10 мл засобу в останній дозі води (прібл.10 л) для ополіскування і залишки води видалити сухою м'якою ганчіркою. Не допускати висихання.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
Не використовувати засіб на гарячих поверхнях або під дією прямих сонячних променів. Не допускати висихання. Категорично не допускати замерзання.
Перед використанням ознайомитися з паспортом безпеки.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Greenotex» в категории «Полироль»
Показать все модели