Изолента BISON 6304222 3,35м х 22мм белая


Нет в наличии
215 грн.
Наличные:
215 грн
Безнал:
258 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

BISON 6304222 - Лента-герметик (белая)

BISON 6304222 – это уплотнительная герметизирующая лента, которая применяется для изоляции и маскировки стыков между сантехникой и стеной. Лента надежно защищает места прилегания ванн, умывальников, душевых кабин от проникновения влаги.
Лента самоклеящаяся, благодаря чему очень удобна и проста в применении. Белый цвет ленты отлично сливается с цветом белой сантехники, делая шов максимально
Читать полностью
Технічні параметри:

BISON 6304222 - Стрічка-герметик (біла)

BISON 6304222 - це ущільнювальна герметизуюча стрічка, яка застосовується для ізоляції та маскування стиків між сантехнікою і стіною. Стрічка надійно захищає місця прилягання ванн, умивальників, душових кабін від проникнення вологи.
Стрічка самоклеящаяся, завдяки чому дуже зручна і проста в застосуванні. Білий колір стрічки відмінно зливається з кольором білої сантехніки, роблячи шов максимально непомітним. Стрічка проста в догляді і стійка до стандартних чистячих засобів.
Перед початком роботи зі стрічкою необхідно ретельно очистити і знежирити поверхню за допомогою аміаку та алкоголю. Якщо стрічка буде прилипати до плитки, слід ретельно закрити міжплиткові поглиблення швів. Відрізати стрічку рекомендується з запасом 10-15 мм. Перед поклейка стрічку потрібно скласти навпіл уздовж по всій довжині. Потім слід відокремити захисну плівку і прикласти до шву. Починати потрібно з найдовшого шва. У процесі наклеювання потрібно щільно натискати на стрічку, але в той же час не розтягувати її. Для отримання найкращого результату можна прогріти стрічку феном після приклеювання. Починати експлуатацію сантехнічного обладнання рекомендується через 24 години після наклеювання стрічки, попередньо перевіривши стик на відсутність щілин.
Матеріалом для виготовлення стрічки послужив поліетилен з бутил-гумовим клейовим шаром. Залишки клею рекомендується видаляти уайт-спіритом.
Дана стрічка вирішить дрібні сантехнічні неполадки, а також додасть приємний зовнішній вигляд непривабливим стиках в місцях прилягання сантехніки до стіни або підлоги.

Тип
Изолента
Длина
3.35
Ширина
22
Цвет
белый
Бренд
BISON

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «BISON» в категории «Изолента / Скотч»
Показать все модели