Полироль TURTLE WAX C.R. SHINE & PROTECT CAR WAX FG6874 500мл


Нет в наличии
146 грн.
Наличные:
146 грн
Безнал:
175 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Turtle Wax C.R. SHINE & PROTECT CAR WAX FG6874 500мл - Восковый полироль

Объем: 500 мл
FG 6877 - восковый полироль "блеск и защита". Высококачественный профессиональный полироль для блеска и защиты лакокрасочного-покрытия кузова автомобиля с высоким содержание воска пальмы Карнауба.

Преимущества:
В состав препарата входит качественный растительный воск пальмы карнауба, поставляемый из Латинской Америки, а также Горный
Читать полностью
Технічні параметри:

Turtle Wax C.R. SHINE & PROTECT CAR WAX FG6874 500мл - Восковий поліроль

Об'єм: 500 мл
FG 6877 - восковий поліроль "блиск і захист". Високоякісний професійний поліроль для блиску і захисту лакофарбового покриття кузова автомобіля з високим вміст воску пальми Карнауба.

Переваги:
До складу препарату входить якісний рослинний віск пальми карнауба, що поставляється з Латинської Америки, а також гірський віск з баварських районів Альп і спеціальна синтетична фотополімерна смола, що заповнює і скрадає неглибокі (павутинні) подряпини
Надає покриттю кузова автомобіля дуже глибокий благородний блиск
Препарат універсальний для лакофарбових покриттів всіх типів і кольорів.

Застосування:
Вимийте автомобіль за допомогою безвоскового миючого засобу або з мінімальним вмістом воску. Нанесіть невелику кількість поліроля FG 6877 на сухий і чистий аплікатор і з його допомогою розповсюдьте препарат рівним тонким шаром по кузову автомобіля. Обробляти лакофарбову поверхню кузова автомобіля поліролем слід пофрагментарно, - наприклад, частину даху, півкапота (якщо маленький, то можна весь відразу), двері, крило та ін. Після нанесення поліроля на ЛКП, його слід розполірувати чистою м'якою тканиною (спеціальна полірувальна тканина або серветка з мікрофібри з щільним густим ворсом). Найкращий результат досягається, якщо нанести поліроль на ЛКП у два шари. Після обробки кузова автомобіля даним поліролем, доцільно закріпити отриманий результат Консервантом блиску - ця операція додасть кузову додатковий глибокий блиск.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «TURTLE WAX» в категории «Полироль»
Показать все модели