Есть в наличии (1-2 дня)
111 грн.
Наличные:
111 грн
Безнал:
133 грн
116 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Auto-Hak BL1 - Пластина под гнездо

Фаркоп вне зависимости от автомобиля - один из самых распространенных элементов, которые используют автомобилисты. При его помощи к транспорту можно присоединить прицеп, а в случае необходимости авто можно превратить в тягач и прийти на помощь к другому водителю. Фаркопы имеют три основных вида: стационарные, съемные и фланцевые. Каждый из них имеет свои особенности и преимущества. Большинство
Читать полностью
Технічні параметри:

Auto-Hak BL1 - Пластина під гнездо

Фаркоп незалежно від автомобіля - один з найпоширеніших елементів, які використовують автомобілісти. При його допомозі до транспорту можна приєднати причіп, а в разі потреби авто можна перетворити в тягач і прийти на допомогу до іншому водієві. Фаркопи мають три основних види: стаціонарні, знімні і фланцеві. Кожен з них має свої особливості і переваги. Більшість виробників також випускають фаркопи які призначені під конкретну марку і модель автомобіля. Установку фаркопа можна здійснювати як самостійно, так і за допомогою фахівців. Для монтажу фаркопа в залежності від конкретних моделей можуть бути використані різні деталі, серед яких - пластина під гніздо.

Пластина під гніздо Auto-Hak BL1 є необхідним елементом для здійснення монтажу фаркопа на автомобіль. Дане обладнання здатне гарантувати надійну установку фаркопа, і як наслідок його безпечну експлуатацію. Матеріалом виготовлення моделі послужила високоякісна сталь. Вона володіє удароміцними властивостями. Виріб також має спеціальне покриття, яке забезпечує стійкість до пошкоджень і корозії. Пластина під гніздо Auto-Hak BL1 відрізняється високою якістю виконання, міцність і зносостійкість. Виріб має міжнародний сертифікат якості. Кріплення пластини здійснюється на раму. Це актуально для рамних позашляховиків, у яких фаркоп складається з гака і пластини.

Тип
Пластина

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Auto-Hak» в категории «Аксессуары к фаркопам»
Показать все модели